MBASTUDIES

EMBA Стокгольм - EMBA програм EMBA Стокгольм, Стокгольм

Стокгольм є ідеальним місцем для ділових диплом для багатьох професіоналів з різних країн світу. Швеція має довгу історію передового досвіду в області вчених і є домом для багатьох багатонаціональних корпорацій і підприємств. EMBA в Стокгольмської може виявитися унікальною можливістю для високої якості академічної програми в поєднанні з професійним розвитком в живій і інтернаціональне місто.

Оскільки Швеція є суспільство вперед мислення, EMBA в Стокгольмської програми цінують інноваційні та нові ідеї, які об'єднують майбутніх тенденцій. EMBA в Стокгольмської програми призначені для бізнес-професіоналів, які прагнуть здобути освіту і навички, необхідні для просування по службі у виконавчих і верхніх керівних посадах. З EMBA в Стокгольмі, випускники можуть будувати величезні професійні мережі, яка може бути розбита на області, а також отримати цінний міжнародний досвід, який може забезпечити конкурентні переваги на світовому ринку праці.

Огляд програм EMBA в Стокгольмської нижче, і Ви можете знайти такої міри, що ви шукали!

знайдених результатів Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
заочно
<
4 семестри
англійська
шведський
Кампус

Програма Executive MBA пропонує унікальний освітній досвід, орієнтований на міжнародне лідерство та практику управління, що застосовується до поточних та майбутніх організацій ...

Детальніше