MBASTUDIES

Заочне навчання EMBA Центральна Америка та Кариби - EMBA програми МВА Центральна Америка та Кариби

EMBA може бути рішенням. Це дозволяє вам зберегти вашу роботу, дізнатися від фахівців і застосовувати нові навички відразу ж повернутися в робочій силі.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Центральна Америка є центральним географічному регіоні Північної і Південної Америки. Це самий південний, Истмийские частині північноамериканського континенту, яка з'єднується з Південною Америкою на південний схід.

Заочне навчання EMBA Центральна Америка та Кариби - Візьміть EMBA Центральна Америка та Кариби. Отримати всі Заочне навчання EMBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в МВА, Центральна Америка та Кариби, Заочне навчання Filter

виконавчий Майстер ділового адміністрування ступеня-Ямайку

University of New Orleans College of Business Administration
США, Новий Орлеан + 2 Більше
EMBA
Вересень 2020
<
Заочне навчання
<
17 місяці
Навчання в університеті / на кампусі

Програма Executive MBA Uno є повністю акредитована університету Рада Ямайки (ГКР), Південної Асоціації коледжів і шкіл (SACS) і Асоціація з розвитку університетських шкіл бізн ...

Детальніше

MBA для керівників

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Венесуела, Каракас + 12 Більше
EMBA
Жовтень 2020
<
Заочне навчання
іспанська
Навчання в університеті / на кампусі

Executive MBA пропонує стратегічний, міждисциплінарний і системний погляд управління, методології та інноваційного досвід навчання ... ...

Детальніше

Співдружність Магістр ділового адміністрування

University College Of The Caribbean
Ямайка, Кінгстон
EMBA
Жовтень 2020
<
Заочне навчання
<
20 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання

Програма фокусується на питання, що входять в сучасній глобальній середовищі, і направляє учасникам зосередитися на поточних потреб бізнесу, а також надання їм теоретичної баз ...

Детальніше