MBAosvita.com

Заочне навчання EMBA Центральній Америці і Карибському - EMBA програми МВА Центральній Америці і Карибському

EMBA може бути рішенням. Це дозволяє вам зберегти вашу роботу, дізнатися від фахівців і застосовувати нові навички відразу ж повернутися в робочій силі.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Центральна Америка є центральним географічному регіоні Північної і Південної Америки. Це самий південний, Истмийские частині північноамериканського континенту, яка з'єднується з Південною Америкою на південний схід.

Заочне навчання EMBA Центральній Америці і Карибському - Візьміть EMBA Центральній Америці і Карибському. Отримати всі Заочне навчання EMBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в МВА, Центральній Америці і Карибському, Заочне навчання Filter

Співдружність Магістр ділового адміністрування

University College Of The Caribbean
Кампус Онлайн Заочне навчання 20 - 24 місяці інформація Ямайка Кінгстон + 1 більше

Програма фокусується на питання, що входять в сучасній глобальній середовищі, і направляє учасникам зосередитися на поточних потреб бізнесу, а також надання їм теоретичної бази для інтерпретації питань управління та концепції.