MBAosvita.com

Програми Управління фінансами, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Майстер ділового адміністрування - це чудовий варіант для тих, хто бажає швидко відстежити свою кар'єру на керівних посадах. Студенти МВА представляють реальні сценарії, які можуть підготувати їх до швидкого просування на робочому місці. Як результат, випускники МВА продовжують користуватися високим попитом через наявність навичок, отриманих ними в цих програмах.

Що таке МВА в галузі управління фінансами? Це ступінь, орієнтований на професіоналів, які працюють у фінансових сферах своїх відповідних організацій та хочуть поглибити свої знання про останні інструменти та методи в секторі фінансового менеджменту. Цей тип ступеня може готувати випускників для керівних посад керівництва. Студенти можуть взяти участь у курсах, що займаються такими темами, як стратегічне управління, маркетинг, управління проектами та бухгалтерський облік.

Студенти, які зацікавлені в програмі MBA в області фінансового менеджменту, можуть розраховувати на розвиток стратегічного мислення та фінансових навичок, які можуть бути використані для покращення їхнього особистого часу та управління грошима. Покращена навичка вирішення проблем може позиціонувати їх для більш високого рівня можливостей та вищої заробітної плати на роботі.

Вартість програми MBA залежить від школи та типу пропонованої програми. Студенти, котрі зацікавлені, повинні бути впевнені в тому, щоб досліджувати доступні програми, які відповідають їхнім фінансовим можливостям.

Існує багато можливостей для випускників, які мають магістерські програми МВА з управління фінансами. Деякі з цих посад можуть включати фінансового аналітика, керівника фінансового відділу, інвестиційного банку та головного фінансового директора. Випускники можуть вибрати роботу для міжнародних корпорацій, державних організацій чи некомерційних організацій. Деякі люди також вирішили працювати як консультанти або підприємці. Оскільки це ступінь, МВА може також підготувати випускників докторських програм.

MBA в програмах фінансового менеджменту можна знайти в університетах по всьому світу. Студенти, котрі зацікавлені в отриманні ступеня, повинні шукати програму, яка відповідає їх потребам та графіку. Класи можуть бути прийняті в різних форматах, включаючи повний робочий день, неповний робочий день, особистий або онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Управління фінансами Filter

Executive MBA - Фінансовий менеджмент

Formato Educativo
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 10 місяці інформація Іспанія Madrid Spain Online + 1 більше

Учасники цієї програми будуть стикатися з аналізу та оцінки фінансової області компаній (як послуги, так і промислових) надзвичайно практичний спосіб, за допомогою використання інструментів, методів і процедур бізнес-аналізу. Зміст розробляється в рамках заходів, які підтримують студент оновити теоретичні основи фінансового сектора, в той час як знайомі з останніми інструментами і поняттями в галузі фінансового менеджменту. Програма спрямована в першу чергу, а не тільки для професіоналів, які знаходяться в контакті з фінансовою сферою їх відповідних компаній або які хочуть наблизитися до них в дуже практичному способі.

Магістр в області бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Швейцарія Zürich + 1 більше

Це магістр (EMBA) в області бухгалтерського обліку та фінансової програмі керування Дослідження ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середньої школи, принаймні 5 років на керівній посаді в тій же області або аналогічний,

Executive MBA | Фінансовий менеджмент

EMAS Eurasian Management & Administration School
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 18 місяці Відкритий конкурс Росія Moscow Nizhny Novgorod + 4 більше

Навчайтеся англійською мовою! Підвищена премія (1) Денна форма навчання на території кампусу в Росії, (2) Змішане навчання або (3) Програма навчання в режимі он-лайн для тих, хто повинен отримати зрілі сучасні навички управління для роботи на керівних посадах і хто не задоволений базовими знаннями що надається більшістю академічних бізнес-шкіл. Через спеціалізацію фінансового менеджменту студенти отримують повний курс з фінансового менеджменту.

Executive MBA | Фінансовий менеджмент ─ Інтернет, змішаний або повний робочий день

EMAS Eurasian Management & Administration School
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 18 місяці Відкритий конкурс Росія Moscow Nizhny Novgorod Russia Online Україна Kyiv Білорусь Minsk Казахстан Almaty + 11 більше

Навчайтеся англійською мовою! (1) Інтернет в будь-якому місці, (2) Змішане навчання або (3) Денне навчання в кампусі Росії! Топ-14 найкращих MBA в Центральній