MBASTUDIES

Програми Управління ризиками, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Програма виконавчого магістра ділового адміністрування, яка також називається EMBA, зазвичай розроблена для роботи професіоналів. Цей ступінь магістра може забезпечити більш гнучкий графік, ніж звичайний MBA. Більшість програм можна завершити через два роки або менше.

Що таке EMBA в галузі управління ризиками? Цей аспірантуру присвячений основним напрямам бізнесу та управління ризиками. Будучи студентом, вам можуть бути представлені рамки для розуміння ризику в компаніях та способи застосування цих знань у ділових ситуаціях. Ви повинні навчитися виявляти та пом'якшувати ризики (як правило, операційні та фінансові ризики), які можуть вплинути на бізнес. Ваша навчальна програма може включати курси з аналізу фінансових звітів, основи управління ризиками, оцінку, уроки лідерства, управління корпоративними ризиками та похідні фінансові ринки.

Студенти з управління ризиками можуть розвивати сильні лідерські навички. Це дозволяє їм брати на себе відповідальність у різних ситуаціях, що робить їх цінним доповненням до будь-якої команди. Студенти можуть також розвивати унікальну здатність приймати грамотні рішення, враховуючи різноманітні ризики, які можуть бути задіяні. Комунікація, яка є іншим навичкам, часто пов'язана з цим ступенем, безцінна для роботодавців і може допомогти в повсякденному житті.

Оскільки EMBA в програмах з управління ризиками пропонуються в різних установах по всьому світу, вартість навчання та зборів може істотно відрізнятися. Іноді програми EMBA мають вищу освіту, ніж традиційні програми МВА, тому зв'яжіться з представництвом вашої навчальної школи та поцікавтесь про конкретні збори зарахування. Стипендії можуть бути доступні для полегшення фінансового тягаря.

Виконавчий магістр ділового адміністрування в галузі управління ризиками може підготувати студентів до кар'єри як страхові брокери, консультанти з управління ризиками, корпоративні менеджери ризиків або працівники виплат працівникам. Студенти також часто мають компетенцію працювати як актуарії, агенти з управління втратами та наглядачі за дотримання вимог. Випускники можуть претендувати на посади в керівництві вищого рівня. Багато студентів відчувають себе правом відкривати власний бізнес або надавати консультаційні послуги.

Багато програм пропонує EMBA в галузі управління ризиками онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Управління ризиками Filter

Фінансовий інжиніринг MBA - Стратегія управління та ризики

ESLSCA Business School
EMBA
Жов 2020
<
заочно
французький
Кампус

Виконавчий ступінь MBA у галузі фінансового інжинірингу - стратегія управління та ризиків має дозволяти нам розуміти проблеми цієї галузі, набуваючи основи цієї осі "Передній- ...

Детальніше