Filter
EMBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Управління у сфері охорони здоров'я, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Магістерська програма Executive MBA, що базується на реальному досвіді, може бути цінним доповненням до вже успішної кар'єри. Орієнтуючись на керівників перш за все, ступінь може запропонувати складні та відповідні курсові роботи, які можуть допомогти як студенту, так і його відповідному роботодавцю.

Що таке EMBA в адміністрації охорони здоров'я? EMBA - це вища освіта, яка спрямована на збагачення знань та досвіду виконавчих та управлінських працівників, які вже працюють у галузі охорони здоров'я. Будь хто, хто закінчив EMBA в адміністрації охорони здоров'я, може дізнатись більше про динамічну галузь та поточні та майбутні тенденції, щоб він або вона потенційно могли більше залучити цю корисну і цікаву сферу.

Кандидати в EMBA в галузі управління охороною здоров'я можуть розраховувати на вивчення різноманітних навичок, які можуть перекладати на успіх на своїх поточних посадах. Наприклад, робота в групах може заохочувати спільну роботу та співпрацювати з особами, що знаходяться на аналогічних посадах в різних організаціях. Крім того, студент може розраховувати на вивчення навичок вирішення проблем та практику прийняття рішень на вищому рівні, що може підвищити довіру до його поточної ролі.

Вартість виконання цієї програми відрізнятиметься від установи до інституту. Тривалість програми може бути різною, оскільки більшість студентів будуть брати ці курси одночасно з їх поточними посадами.

Оскільки ринок охорони здоров'я швидко зростає та змінюється, адміністрація охорони здоров'я стає все більш важливою. Лікарні, зокрема, можуть прагнути особам, які пройшли цю ступінь, щоб вони могли бути впевнені, що поточний стан ринку та галузеві тенденції постійно оцінюються. Після завершення студенти можуть бути найвищими кандидатами на посади, такі як адміністратори лікарень або інші посади вищого керівного органу охорони здоров'я. Цей ступінь може дати студенту перевагу на конкурентному ринку.

Ті, хто зацікавлений у цьому конкретному ступені, можуть шукати локально, в Інтернеті або навіть у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Управління у сфері охорони здоров'я

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Підготовка медичних працівників для полегшення змін та стимулювання інновацій - всередині організацій та у всій галузі. ... [+]

Підготовка медичних працівників для полегшення змін та стимулювання інновацій - всередині організацій та у всій галузі.

Executive MBA / MS в галузі охорони здоров'я Лідерство є подвійним ступенем програми в Нью-Йорку. Ця дворічна виконавча програма сприятиме підвищенню Вашої кар'єри та зміцненню Вашої здатності керувати значущими змінами у сфері охорони здоров'я.

Що робить Executive MBA / MS в програмі лідерства в галузі охорони здоров'я відрізняється?... [-]
США Ithaca
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою