MBASTUDIES

Програми Технологічний менеджмент, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Якщо ви вже працюєте, але як і раніше зацікавлені в подальшій освіті, EMBA може бути для вас потрібною. Подібно до магістра ділового адміністрування, EMBA спрямована на людей, які вже мають досвід роботи та базові знання бізнесу.

Що таке EMBA в галузі управління технологіями? Цей тип ступеня, як правило, фокусується на взаємозв'язку між технологією та бізнесом. З постійно зростаючим використанням технологій у сучасному бізнесі може бути багато концепцій для вивчення. Вони можуть включати як дослідження загальних бізнес-ідей, такі як теорія попиту та пропозиції, так і більш конкретні поняття, як, наприклад, враховувати вартість технології у виробництві у бізнес-плані.

Розуміння того, як технологія може бути використана, можуть допомогти вам використати це у вашому особистому житті, а також на роботі. Отримання ступеня в галузі управління технологіями також може допомогти вам отримати корисні організаційні навички та зрозуміти, як ефективно керувати ресурсами.

Там, де ви берете свої заняття і чи вони закінчуються в Інтернеті чи в фізичному університеті, це може вплинути на кінцеву вартість заробітку EMBA. Деякі школи можуть відповідати вашим потребам краще, ніж інші.

Маючи EMBA в галузі технологій управління може допомогти вам претендувати на різні посади на високому рівні в бізнесі або компанії. Це, головним чином, керівні посади та можуть включати такі посади, як керівник відділу технологій та менеджер інформаційних систем. Якщо ви вже працюєте в бізнесі, цей тип ступеня може допомогти вам перейти до більш високого рівня, ніж ви зараз займаєте, і якщо ви зараз не працюєте, це може дати вам перевагу, щоб допомогти вам найняти роботу.

Пошук потрібної школи не обов'язково важкий. Шукайте варіанти як онлайн-класів, так і традиційне входження, щоб знайти те, що для вас найкраще. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Технологічний менеджмент Filter

Магістр в галузі управління інформацією та комунікаційних технологій

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Онлайн

Це магістр (EMBA) в інформаційні та комунікаційні технології програми навчання керування ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середнь ...

Детальніше

виконавчий МБА в ІКТ або управління комунальними підприємствами

IIMT University of Fribourg
EMBA
Лют 2021
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ ...

Детальніше