MBAosvita.com

Технологічні дослідження St. Gallen - Технологічні дослідження програм Технологічні дослідження St. Gallen, St. Gallen

EMBA або Executive MBA є випускником рівня бізнес-ступінь для професіоналів і виконавчої влади. Це дозволяє їм вивчити бізнес-освіта виконавчих і робота в той же час.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Санкт-Галлен відомий своїм університетом, увійшла в топ європейської бізнес-школи. Місто все під економіку і бізнес знак, Університет підтримує студентського обміну та різних комітетів, симпозіумів та семінарів.

Технологічні дослідження St. Gallen - Візьміть EMBA St. Gallen. Отримати всі програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Технологічні дослідження, St. Gallen Filter

Executive MBA в Бізнес & IT

TUM School of Management Executive Programs
Кампус Заочне навчання 3 - 4 семестри Лютий 2020 Швейцарія St. Gallen Німеччина Munich + 2 більше

Попит на керівників, які мають великий ІТ ноу-хау, а також глибоке знання загальне керівництво безперервно зростає. Це де Executive MBA в Бізнес & IT в ТУМ школи менеджменту та Інститут інформації