MBAosvita.com

Технологічні дослідження Le Kremlin-Bicêtre - Технологічні дослідження програм Технологічні дослідження Le Kremlin-Bicêtre, Le Kremlin-Bicêtre

Для фахівців з багатим професійним досвідом в області бізнесу, які хочуть просунутися в своїй кар'єрі до керівних позицій, пропонуються програми магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів (EMBA). Серед основних дисциплін можна назвати бухгалтерський облік, управління та фінанси.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Технологічні дослідження Le Kremlin-Bicêtre - Візьміть EMBA Le Kremlin-Bicêtre. Отримати всі програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Технологічні дослідження, Le Kremlin-Bicêtre Filter

Виконавче керівництво МВА і великі дані

Ionis School of Technology and Management
Кампус Денне навчання 15 - 18 місяці Вересень 2019 Франція Le Kremlin-Bicêtre

Керівництво та Великі Менеджери даних MBA навчать, які перетворять цифрові дані в стратегічну інформацію, даючи економічне і стратегічне перевага вирішального значення для їхнього бізнесу.

Виконавче керівництво МВА і кібер-безпеки

Ionis School of Technology and Management
Кампус Денне навчання 15 - 18 місяці Вересень 2019 Франція Le Kremlin-Bicêtre

Експерти управління MBA і навчати Кібербезпека, які будуть в змозі запропонувати безпечні умови для колов і проблем розвитку сучасного підприємства.