MBAosvita.com

Технологічний менеджмент Europa - Технологічний менеджмент програми МВА Europa

Програми магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів (EMBA), розраховані на фахівців з багатим професійним досвідом і надають студентам знання та інструменти, необхідні для кар'єрного зростання. Навчання на цих програмах можна поєднувати з роботою, оскільки наявність реального професійного досвіду створює плідний грунт для навчання.

MBA в галузі технологій управління це програма, призначена для студентів, які хочуть побудувати зростаючої кар'єри в галузі технології управління. Метою цієї програми є оснащення студентів Основи управління, що спеціалізуються в галузі технології. Оскільки технології постійно розвиваються, компанії повинні мати людей, які здатні працювати з бізнес-ситуацій у цій галузі, що розвивається. MBA в цій області зброю вам інструменти для роботи вашого через цей складний світ технологій.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Технологічний менеджмент Europa - Візьміть Технологічний менеджмент Europa. Отримати всі програми Технологічний менеджмент та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Технологічний менеджмент, Europa Filter

Магістр в галузі управління інформацією та комунікаційних технологій

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 12 - 24 місяці Відкритий конкурс Швейцарія Zürich + 1 більше

Це магістр (EMBA) в інформаційні та комунікаційні технології програми навчання керування ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середньої школи, принаймні 5 років на керівній посаді в тій же області або аналогічний,

виконавчий МБА в ІКТ або управління комунальними підприємствами

IIMT University of Fribourg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років Лютий 2020 Швейцарія Fribourg + 1 більше

Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ