MBASTUDIES

EMBA Таїланд - програми МВА Таїланд EMBA

Таїланд, в стороні від його краси і культури, є популярним для іноземних інвестицій, нові підприємства, низькі витрати, і, будучи регіональним центром. Це робить його привабливим місцем для іноземних студентів, а також міжнародних професійних бізнесменів.


EMBA Таїланд програми побудовані так, поточні бізнес-професіоналів, які прагнуть розвитку їхньої кар'єри можуть переслідувати свої ступені, не порушуючи їх графіки роботи. EMBA Таїланд програми призначені для підготовки студентів до вищого керівництва та керівних посадах керівництва. Студенти EMBA Таїланді основну увагу буде приділено таким темам, як глобальне управління, зв'язок, фінансова звітність, управління маркетингом, управління інвестиціями, вирішення спорів, і права та етики. Студенти EMBA Таїланд матиме можливість вчитися один у одного, оскільки кожен студент приносить свій професійний досвід для навчання.


Якщо це звучить для вас інтерес, то подивіться через EMBA варіанти Таїланд нижче, і зробити наступний крок у вашій кар'єрі!

знайдених результатів Filter

Сасіна Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
EMBA
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

The Програма EMBA служить керівників середньої ланки готуються до наступного рівня, а також старших керівників, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і ефективність керівницт ...

Детальніше

Executive MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
EMBA
<
заочно
<
20 місяці
англійська
Кампус

Школа бізнесу Росс визнана у всьому світі як лідер у галузі MBA та Executive Education. EMBA об'єднує ці традиції передового досвіду, щоб надати досвід розвитку, унікальний у ...

Детальніше