MBASTUDIES

EMBA Пакистан - програми МВА Пакистан EMBA

Пакистан є густонаселеною країною з багатою історією і культурою. У глобалізованому ринку, Пакистан став привабливим місцем для багатьох іноземних студентів, як школи пропонують безліч програм навчання в багатьох секторах. Навчальні заклади в Пакистані прагнуть стати більш багатокультурного та інтернаціоналізації.


EMBA Пакистан програми призначені для професіоналів в середині кар'єри, прагнуть до прогресу на керівні посади. EMBA Пакистані розроблений таким чином студенти можуть продовжити їх ступеня, не перериваючи своєї кар'єри. Студенти EMBA Пакистан отримає міцну основу в принципах ведення бізнесу, таких як фінанси, маркетинг, інформаційні технології, і етика, з акцентом на управління. Студенти будуть вчитися мислити критично, щоб приймати стратегічні рішення в управлінні роль. За допомогою експериментального навчання, EMBA Пакистані студенти навчатимуться застосувати теорію на практиці.


Погляньте через EMBA варіанти Пакистану нижче, і зробити наступний крок до своєї мети!

знайдених результатів Filter

Виконавчий MBA

University of Management and Technology - Pakistan
EMBA
Кві 2021
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

MBA Виконавчий є новаторською ініціативою з чудовою суміші успішно керує UMT, з моменту її запуску в 1992 році вперше в Пакистані. Це відповідних IT-інтенсивна програма для пр ...

Детальніше