Охорона здоров'я Ноттінгем - Охорона здоров'я програм Охорона здоров'я Ноттінгем, Ноттінгем

EMBA може бути рішенням. Це дозволяє вам зберегти вашу роботу, дізнатися від фахівців і застосовувати нові навички відразу ж повернутися в робочій силі.Управління охорони здоров'я MBA організована, щоб направляти студе… Детальніше

EMBA може бути рішенням. Це дозволяє вам зберегти вашу роботу, дізнатися від фахівців і застосовувати нові навички відразу ж повернутися в робочій силі.

Управління охорони здоров'я MBA організована, щоб направляти студентів про планування, синхронізації, керівництву, і нагляд за доставку медичних послуг. Ступінь охоплює різні теми, включаючи охорону здоров'я професійних офісів, лікарень і будинків престарілих.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ноттінгем відома легенда про Робін Гуда, два великих театрів і безліч музеїв і галерей. Це також є домом для двох університетів, які мають більше 60 000 студентів, 12 000 з яких є міжнародними.

Охорона здоров'я Ноттінгем - Візьміть EMBA Ноттінгем. Отримати всі програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Nottingham , United Kingdom

Підготовка до викликів організації та управління комплексними медичними послугами наша Executive MBA Healthcare була призначена Академією керівництва NHS. ... +

Підготовка до викликів організації та управління комплексними медичними послугами наша Executive MBA Healthcare була призначена Академією керівництва NHS. -
EMBA
Заочне навчання
2 років
англійська
Серпень 2020
Навчання в університеті / на кампусі