Filter
EMBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Міжнародний бізнес, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

EMBA виступає виконавчим магістром ділового адміністрування, і це ступінь вищої освіти, орієнтована на бізнес. Як правило, студенти, які переслідують цей виконавчий ступінь, мають більш високий рівень досвіду роботи у порівнянні з студентами МВА.

Що таке EMBA в міжнародному бізнесі? Це ступінь післядипломної освіти, яка зазвичай охоплює теми, пов'язані з бізнесом, таких як фінанси, маркетинг та людські ресурси на міжнародному рівні. Більшість програм спрямована на підготовку студентів до кар'єри в бізнесі, які можуть бути проведені в глобальному масштабі. Студенти можуть бути ознайомлені з глобальними бізнес-тенденціями та стратегіями. Як правило, міжнародні бізнес-класи включають математику та статистику для бізнесу, людську поведінку в організаціях, стратегії міжнародних ринків, багатонаціональне корпоративне середовище та міжнародну торгівлю та конкурентоспроможність.

Студенти з міжнародного бізнесу мають тенденцію розвивати передові навички в дослідницькій стратегії. Набуті міжособистісні навички можуть посилити здатність спілкуватися з людьми з різними аспектами та різними культурами як в професійних, так і в особистих ситуаціях. Студенти можуть навіть стати досвідченими у створенні мережі. Це може допомогти їм спілкуватися з людьми, які можуть допомогти просунути свою кар'єру, а також допомагати їм спілкуватися з новими друзями.

Вимоги та збори можуть сильно відрізнятися залежно від школи, яку ви обрали для участі. У багатьох випадках вартість міжнародної бізнес-програми EMBA може бути трохи більшою, ніж традиційна програма МВА. Найкращий спосіб дізнатися, що слід очікувати, - звернутися до університету, на який ви хочете взяти участь.

EMBA в галузі міжнародного бізнесу може запропонувати студентам різноманітні прибуткові можливості для роботи завдяки своїй широкій області. Випускники можуть бути кваліфікованими для багатьох професій, які потребують міжнародного досвіду. Наприклад, вони можуть стати міжнародними фінансистами або інвентаризаторами для імпорту та експорту компаній. Особи, які володіють EMBA в міжнародному бізнесі, можуть виявити, що вони користуються великим попитом у галузях навколишнього світу, таких як наука та технології, охорона здоров'я, фінансові послуги, торгівля та виробництво.

Студенти, які хочуть заробити EMBA в міжнародному бізнесі, можуть вибрати навчання в університетах у всьому світі, як у навчальному закладі, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Міжнародний бізнес

International Institute of Business, Business School (IIB)

Міжнародна MBA - це програма з двома ступенями, яка має унікальну вартісну пропозицію в Україні. Вона реалізується Українською бізнес-школою "Міжнародний інститут бізнесу ... [+]

Для кого:

Менеджери рівня С та власники компаній, що ведуть бізнес як в Україні, так і за її межами.

Режим доставки:

Модуль навчання (face-to-face): 5 днів (один раз на місяць - з середовища до неділі, 9:30 - 16:45).

Під час інтермодулярного часу: онлайн-заняття та домашні завдання.

Тривалість програми:

Початок - 20 листопада 2019 року

Завершення - грудень 2021

Документи по завершенню програми:... [-]

Україна Kyiv
Листопад 2019
Заочне навчання
25 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
UOC Universitat Oberta de Catalunya

... [+]

[-]
Іспанія Spain Online
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mantissa College

Міжнародний виконавчий майстер ділового адміністрування (IEMBA) у співпраці з Паризькою вищою школою менеджменту (PGSM), Франція. Наше співробітництво з Паризькою вищою ш ... [+]

Фонд програми

Міжнародний виконавчий майстер ділового адміністрування (IEMBA) у співпраці з Паризькою вищою школою менеджменту (PGSM), Франція. Наше співробітництво з Паризькою вищою школою менеджменту у Франції (PGSM) дає вам додатковий бал кваліфікації з одного з 35 найкращих університетів у Франції.

Резюме програми

Назва програми

Міжнародний виконавчий магістр програми управління бізнесом (IEMBA)... [-]

Малайзія Kuala Lumpur США Fullerton
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
13 - 15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою