$close

Фільтри

Див. результати

Програми Мода, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Програма EMBA, MBA або Виконавчого є вчений ступінь у галузі ділового адміністрування. Цей унікальний мірою в першу чергу для бізнес-лідерів, які вже напів-встановлених у своїй галузі. Ступінь може допомогти їм перейти на… Детальніше

Програма EMBA, MBA або Виконавчого є вчений ступінь у галузі ділового адміністрування. Цей унікальний мірою в першу чергу для бізнес-лідерів, які вже напів-встановлених у своїй галузі. Ступінь може допомогти їм перейти на наступний рівень їх конкретної галузі.

Що таке EMBA в моді? Цей ступінь ідеально підходить для тих, хто вже працюючих фахівців в індустрії моди. Студенти, які переслідують цю ступінь, як правило, в змозі дізнатися від фахівців галузі. Вони приймають такі курси, як глобальної ланцюга поставок і розподілу, стратегічної брендингу та управління маркетингом, управління портфелем продукції та стратегічного фінансового менеджменту. Багато програм дозволяють студентам вчитися через поєднання лицем до лиця і онлайн-курси. Вони часто можуть бути присутніми мережеві події для того, щоб важливі контакти, щоб допомогти поштовх їхній кар'єрі.

Є багато переваг для отримання EMBA в моді, з найбільшим є здатність просуватися у своїй кар'єрі. Студенти отримують розуміння того, що вони не можуть виникнути на роботі, і ступінь може зробити їх більш цінними в робочій силі.

Витрати, пов'язані з EMBA різняться в залежності від установи. Багато програм дозволяють гнучко навчання, які можуть вплинути на загальні витрати. Щоб бути в курсі, як це можливо, це гарна ідея, щоб зв'язатися з відділом приймальної комісії будь-якої установи ви зацікавлені в.

Випускники програми часто стають топ-менеджери в індустрії моди. Через цього унікального ступеня, студенти використовують програми не можуть знайти роботу у своїй області бажаного, а щоб підняти свій статус в їх нинішньому поля. Таким чином, випускники програми в моді, часто в змозі рухатися вгору в компанії і взяти на себе великі проекти.Вони можуть бути в змозі ініціювати плани і процедури, які були колись для них недоступні через їх підвищеної знань.

EMBA градусів часто доступні як повний і неповний робочий день. Курси також іноді доступні як на території кампуса і в Інтернеті, і багато програм пропонують курси вночі і у вихідні дні для того, щоб вмістити працюючих фахівців. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Institut Francais de la Mode

Управління Global Fashion є неповний курс і тільки Executive MBA в світі моди і дизайн-менеджменту, що дозволяє учасникам продовжити свою кар'єру. ... +

Управління Global Fashion є неповний курс і тільки Executive MBA в світі моди і дизайн-менеджменту, що дозволяє учасникам продовжити свою кар'єру. -
EMBA
заочно
англійська
Кампус