$close

Фільтри

Див. результати

Програми Менеджмент моди, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Заробіток в бізнесі під час працевлаштування може здатися складним, але відстеження виконавчого магістра ділового адміністрування може бути ефективним способом це зробити. Цей вищий ступінь призначений для того, що… Детальніше

Заробіток в бізнесі під час працевлаштування може здатися складним, але відстеження виконавчого магістра ділового адміністрування може бути ефективним способом це зробити. Цей вищий ступінь призначений для того, щоб запропонувати учням необхідну освіту в бізнесі та фінансах з одночасним практичним досвідом роботи.

Що таке EMBA в менеджменті моди? Управління моделлю вивчає організаційні обов'язки швидко розвивається та творчої індустрії моди. Цей тип програми забезпечує передові дослідження лідерських навичок, методів та методів, необхідних фахівцям з управління модою. Курси в цій програмі можуть включати міжособистісне спілкування, методи посередництва у конфлікті, глобальне фінансування, методи управління бізнесом тощо. Багато шкіл включають в себе інтенсивні семінари та можливості рівних можливостей навчання на додаток до традиційних лекційних класів.

Працедавці з майже будь-якої галузі можуть оцінити корисні ознаки, якими володіють вчені-моди. Ці особи, як правило, мають сильні навички спілкування та високо стратегічні особи, що приймають рішення. Багато хто також має творчий характер, який може допомогти вирішити різні проблеми.

Вартість EMBA ступеня може впливати на кількість необхідних курсів, розташування програми та тип університету, що пропонує ступінь. У деяких випадках студенти можуть використовувати фінансову допомогу або стипендію, щоб допомогти сплатити витрати на отримання ступеня.

Індустрія моди постійно змінюється, але кар'єри в галузі управління моделями залишаються постійною необхідністю протягом десятиліть. Хоча багато хто намагається шукати кар'єри у цій висококонкурентній галузі, випускники з вищою освітою можуть покращити свої шанси зайнятості. Учасники програми можуть розглянути кар'єру в розкішному мерчендайзингу, управління брендам, роздрібну торгівлю / продажі, зв'язки з громадськістю та журналістику у моді. Деякі посади можуть включати в себе роботу в якості продавця моди, менеджера по бізнесу, стиліста або менеджера з виробництва.

Різні університети пропонують EMBA в Fashion Management. З цією мірою студенти з різних частин світу можуть навчатися і працювати одночасно. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Institut Francais de la Mode

Управління Global Fashion є неповний курс і тільки Executive MBA в світі моди і дизайн-менеджменту, що дозволяє учасникам продовжити свою кар'єру. ... +

Управління Global Fashion є неповний курс і тільки Executive MBA в світі моди і дизайн-менеджменту, що дозволяє учасникам продовжити свою кар'єру. -
EMBA
заочно
англійська
Кампус