MBASTUDIES

Логістика Данія - програми МВА Данія Логістика

EMBA або Executive MBA є випускником рівня бізнес-ступінь для професіоналів і виконавчої влади. Це дозволяє їм вивчити бізнес-освіта виконавчих і робота в той же час.

EMBA Логістика це програма, призначена для професіоналів і керівників, які хочуть побудувати свою кар'єру в ланцюжку поставок операцій та управління. Озброює студентів з навичками і знаннями, необхідними, щоб стати популярними світовими лідерами ланцюжка поставок. Учні дізнаються, як справлятися зі складнощами міжнародних операцій.

Незважаючи на невелике населення, Данія вважається однією зі світу 'и найбільш інноваційних країн завдяки сильним акцентом на наукові дослідження і якісну освіту. Вам також буде вчитися в безпечній, дружній та інноваційного середовища.

Логістика Данія - Візьміть Логістика Данія. Усі програми Логістика та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Логістика, Данія Filter

MBA у галузі судноплавства та логістики (синій MBA)

Copenhagen Business School - The Blue MBA
EMBA
Вер 2021
<
Денне навчання
<
22 місяці
англійська
Кампус

MBA CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики дасть вам неперевершене уявлення про економіку судноплавства та сучасні теорії управління та їх застосування в морськ ...

Детальніше