MBASTUDIES

EMBA Латвія - програми МВА Латвія EMBA

Латвія швидко стає привабливим місцем для іноземних студентів. Поряд з прекрасними пейзажами, Латвії навчальні заклади є передовими і добре організовані. Як новий член Європейського Союзу, вона стає мультикультурної країною з вигодою нижче прожиткового мінімуму, ніж в інших європейських країнах.


Програма EMBA Латвії забезпечить поточну фахівців із знаннями і навичками, необхідними для просування в кар'єрі. EMBA Латвії програми розроблені, щоб студенти могли продовжувати працювати, переслідуючи свої ступені. Грунтуючись на професійному досвіді, студенти отримують міцні основи бізнесу, зосереджуючись на керівництво та управління. Через курсових робіт та інтерактивну середу навчання, EMBA Латвії студенти будуть розглянуті такі теми, як економіка, інформаційні технології, маркетинг, реклама, фінанси і людські ресурси.Випускники проведення ступінь EMBA Латвії часто йдуть на вище керівництво і старші керівні посади.


Якщо це звучить для вас інтерес, то подивіться нижче для програми EMBA Латвії для Вас!        

знайдених результатів Filter

EMBA

Riga Business School
EMBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

RBS Executive MBA призначена для просування досвідчених керівників на нові висоти лідерства. Програма додає нові перспективи та інструменти, щоб вже великі знання управління с ...

Детальніше