MBASTUDIES

Програми Загальний менеджмент, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Особи, які працюють як менеджери, так і директори, часто приймають курси Executive MBA, щоб стати ще кваліфікованими. Ці програми ідеально підходять для тих, хто вже працює у своїй кращій області та обслуговує ряд різних галузей.

Що таке EMBA в загальному управлінні? Ця програма розроблена, щоб допомогти фахівцям стати кращими лідерами в своїх компаніях та галузях. Курсова робота зазвичай полягає в методах лідерства та комунікації, а також методах вдосконалення організації та планування. Ці ступені можуть включати в себе ряд класів економічної та ділової теорії, а також маркетинг, відносини з клієнтами та ефективність бізнесу. Програми можуть вимагати різноманітних практичних завдань, допомагаючи учням вивчати фактичні методи управління та ділові практики, які мають негайні програми.

Виконання ступеня EMBA може забезпечити випускників численними навичками, включаючи лідерство, організацію бізнесу та критичне мислення. Ці навички можуть допомогти професіоналам керувати компаніями на шляху до успіху, а також підвищують шанси менеджера на кар'єрний розвиток.

Курси EMBA часто приймаються студентами за сумісництвом, тому вартість залежить від того, як часто заняття проводяться, і скільки часу триває програма. Щоб дізнатись більше про ціноутворення, спробуйте звернутися безпосередньо до університету.

Після одержання EMBA в загальному управлінні, випускники можуть почати шукати високого рівня посади у вибраній області. Для тих, хто вже працює в якості менеджерів, можливо, стати загальними менеджерами або директорами, контролюючи більшу команду. Працівники, які бажають перейти на посаду менеджера або директора, можуть зробити це швидше за допомогою цієї ступеня. Виконавчий MBA також може допомогти людям зайняти лідируючі позиції з молодими та розвиваючими компаніями-початками. Для тих, хто має LLC, цей ступінь може допомогти забезпечити роботу менеджером подій на основі кожного проекту.

EMBA в загальному управлінні може бути завершено в більшості університетів, а також через Інтернет-курси. Щоб дізнатись більше про цю ступінь, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальнім офісом школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Загальний менеджмент Filter

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
EMBA
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Наша Executive MBA надає керівникам першокласну загальну управлінську освіту, не перериваючи свою кар'єру. Програма призначена для збалансування теорії та практичного застосув ...

Детальніше

Ступінь магістра в галузі управління

Institut für Management
EMBA
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;18 місяці
німецький
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Ви шукали MBA протягом деякого часу, що насправді є можливим поруч із роботою та сім'єю? Тоді ми маємо ідеальну програму МВА для Вас! Завдяки модульній структурі та гнучкому с ...

Детальніше

EMBA в області загального управління

German Business School
EMBA
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Програма EMBA General Management є сектор нейтрально і підходить для працівників з різних промислових сегментів і економіки, інженерного, технічного або наукового фону. ...

Детальніше