$close

Фільтри

Див. результати

Програми Загальний менеджмент, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Особи, які працюють як менеджери, так і директори, часто приймають курси Executive MBA, щоб стати ще кваліфікованими. Ці програми ідеально підходять для тих, хто вже працює у своїй кращій області та обслуговує ряд різних галу… Детальніше

Особи, які працюють як менеджери, так і директори, часто приймають курси Executive MBA, щоб стати ще кваліфікованими. Ці програми ідеально підходять для тих, хто вже працює у своїй кращій області та обслуговує ряд різних галузей.

Що таке EMBA в загальному управлінні? Ця програма розроблена, щоб допомогти фахівцям стати кращими лідерами в своїх компаніях та галузях. Курсова робота зазвичай полягає в методах лідерства та комунікації, а також методах вдосконалення організації та планування. Ці ступені можуть включати в себе ряд класів економічної та ділової теорії, а також маркетинг, відносини з клієнтами та ефективність бізнесу. Програми можуть вимагати різноманітних практичних завдань, допомагаючи учням вивчати фактичні методи управління та ділові практики, які мають негайні програми.

Виконання ступеня EMBA може забезпечити випускників численними навичками, включаючи лідерство, організацію бізнесу та критичне мислення. Ці навички можуть допомогти професіоналам керувати компаніями на шляху до успіху, а також підвищують шанси менеджера на кар'єрний розвиток.

Курси EMBA часто приймаються студентами за сумісництвом, тому вартість залежить від того, як часто заняття проводяться, і скільки часу триває програма. Щоб дізнатись більше про ціноутворення, спробуйте звернутися безпосередньо до університету.

Після одержання EMBA в загальному управлінні, випускники можуть почати шукати високого рівня посади у вибраній області. Для тих, хто вже працює в якості менеджерів, можливо, стати загальними менеджерами або директорами, контролюючи більшу команду. Працівники, які бажають перейти на посаду менеджера або директора, можуть зробити це швидше за допомогою цієї ступеня. Виконавчий MBA також може допомогти людям зайняти лідируючі позиції з молодими та розвиваючими компаніями-початками. Для тих, хто має LLC, цей ступінь може допомогти забезпечити роботу менеджером подій на основі кожного проекту.

EMBA в загальному управлінні може бути завершено в більшості університетів, а також через Інтернет-курси. Щоб дізнатись більше про цю ступінь, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальнім офісом школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Stockholm School of Economics Russia
Санкт-Петербург, Росія

З початку 2000-х рр. Стокгольмська школа економіки в Росії пропонує найкращі програми Executive MBA для російських та міжнародних досвідчених менеджерів, лідерів та спеціаліст ... +

З початку 2000-х рр. Стокгольмська школа економіки в Росії пропонує найкращі програми Executive MBA для російських та міжнародних досвідчених менеджерів, лідерів та спеціалістів. Програма SSE Russia Executive MBA-це 18-місячна передова програма загального менеджменту для висококваліфікованих працюючих професіоналів із шведською методологією інклюзивної освіти, акцентом на сталість та факультативами з інновацій та підприємництва та фінансового менеджменту. Чого очікувати від програми SSE EMBA? Це допоможе вам ефективніше перерости на ширші обов’язки, відточити ваші аналітичні здібності, збільшить ваше фінансове розуміння та підготує вас до глобального світу бізнесу. Ви створите нові набори навичок, зміцните впевненість та побудуєте цінні мережі, не відкладаючи свою кар’єру. Але перш за все ви будете рости і розвиватися як особистість і як лідер. Ви зрозумієте принципи ведення бізнесу більш складними та розвинете стійку стійкість до невизначеності, щоб бути готовим до будь -яких змін у бізнесі. Загальні Розташування модулів: Москва, Санкт -Петербург, Стокгольм, Гельсінкі, Тель -Авів. У разі нестабільної ситуації через коронавірусну інфекцію та дотримання обмежень, структура програми EME SSE Russia 2021-2022 та порядок роботи модулів можуть змінитися. Якщо модулі не можна проводити у зазначених місцях, будуть обрані альтернативні місця (наприклад, Сербія, Туреччина, Грузія чи інші). Тривалість: 18-20 місяців (Формат: 13 модулів з перервами по 3-5 тижнів, підкріплені великими самонавчаннями та груповою роботою). Дата початку: 22 вересня 2021 р. - програма EMBA англійською мовою 24 листопада 2021 р. - програма EMBA англійською мовою з синхронним перекладом на російську мову. Мови: англійська / російська Тип дослідження: офлайн /гібридний (залежить від епідеміологічної ситуації) Вартість навчання: Запитайте інформацію Темп: формат модуля Факультет: Більше 90% викладачів приходять з Європи та інших країн. Диплом: ступінь магістра ділового адміністрування у форматі Executive, виданого Стокгольмською школою економіки (Швеція). Наш навчальний підхід Програма SSE Russia Executive MBA використовує багатогранний підхід до навчання, в якому педагогічні інструменти змінюються залежно від предметної області та типу завдання. Чотири навчальні цілі (БЕЗКОШТОВНІ) підтримуються педагогічною основою SSE: спеціалізований факультет, орієнтація на практику та проблемне навчання. Методика навчання шведської мови базується на трьох компонентах. Рівні права всіх учасників та жваве спілкування, що передбачає критичний підхід (чи всі факти враховані?) Та діалог (я чув усі думки?) Пріоритет практичних переваг уроків для застосування на робочому місці, а не помилкових формул і текстів Розвиток лідерських компетенцій шляхом реалізації проектів змін, створення бізнес -планів, спілкування з тренерами та орієнтації на результати. -
EMBA
заочно
18 - 20 місяці
англійська, російський
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн