$close

Фільтри

Див. результати

Програми Дослідження сталого розвитку, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

EMBA є виконавчим магістра ділового адміністрування, ступінь післявузівської призначений для студентів, які вже менеджери середнього рівня в їх існуючої місцем роботи. Програма ступінь дає їм навички, необхідні для пе… Детальніше

EMBA є виконавчим магістра ділового адміністрування, ступінь післявузівської призначений для студентів, які вже менеджери середнього рівня в їх існуючої місцем роботи. Програма ступінь дає їм навички, необхідні для переходу до наступного рівня, і стати лідерами в обраній ними галузі.

Що таке EMBA в галузі сталого розвитку? Навчальний стійкості вчить студентів про необхідність сталого розвитку в сучасному ринку, і як керувати бізнесом і проектами розвитку в дорозі, який є екологічно свідомих і використовує відновлювані ресурси і джерела енергії.

Стійкість розвивається області в світі бізнесу. EMBA в цій області, ймовірно, стане більш цінним, як все більше число компаній перейти до екологічно дружнього розвитку.Багато з методів, які викладаються в рамках програми мають свої витоки в галузі наук про Землю, тому ступінь має додаткову перевагу, даючи студентам гарну основу в біології.

Загальна вартість з EMBA в галузі сталого розвитку варіюється залежно від університету ви вирішили відвідати. Тим не менш, ступінь програма розроблена, щоб близько двох років, так що загальні витрати повинні бути оцінені відповідно.

Є багато робочих місць, доступних для держателем EMBA в галузі сталого розвитку. Компанії в різних галузях промисловості, як у державному, так і приватному секторах, визнають цінність сталого розвитку та в найближчому майбутньому будуть шукати, щоб найняти менеджерів, які здатні зробити сталий розвиток реальністю. Некомерційний сектор також має багато робочих місць, доступних для тих, хто зацікавлений в забезпеченні стійкості. Професіонали можуть працювати як незалежні консультанти, або безпосередньо працюють для некомерційних організацій по всьому світу.

Є кілька переваг вивчення для EMBA в галузі сталого розвитку в Інтернеті. Онлайн програми дозволяють студентам вчитися за більш гнучким графіком, який ідеально підходить для роботи фахівців. Вивчення онлайн дозволяє студентам відвідувати університети по всьому світу не виходячи з дому. Інші студенти можуть відчувати себе більш комфортно навчання в класі навколишнього середовища. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Copenhagen Business School
Копенгаген, Данія

Take on broader and more challenging leadership positions with confidence when you complete the rigorous CBS Executive MBA. Created to fit in with the everyday demands of busi ... +

Take on broader and more challenging leadership positions with confidence when you complete the rigorous CBS Executive MBA. Created to fit in with the everyday demands of business, the triple-accredited CBS Executive MBA is an investment in your future, developing your skills base, mindset, and confidence and supporting you to take that next big leap in your career. As part of your CBS EMBA, you will be able to choose from four concentrations: Digitalisation, Entrepreneurship, Governance & Sustainability, or Finance. -
EMBA
заочно
21 - 25 місяці
англійська
Вер 2022
Кампус