MBASTUDIES

Заочне навчання EMBA Данія - EMBA програми EMBA Данія

Для фахівців з багатим професійним досвідом в області бізнесу, які хочуть просунутися в своїй кар'єрі до керівних позицій, пропонуються програми магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів (EMBA). Серед основних дисциплін можна назвати бухгалтерський облік, управління та фінанси.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Незважаючи на невелике населення, Данія вважається однією зі світу 'и найбільш інноваційних країн завдяки сильним акцентом на наукові дослідження і якісну освіту. Вам також буде вчитися в безпечній, дружній та інноваційного середовища.

Заочне навчання EMBA Данія - Візьміть Заочне навчання EMBA Данія. Усі Заочне навчання програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

3 Результати в Магістратура, Данія, Заочне навчання Filter

Європейський Executive MBA

International Business Academy
EMBA
Лют 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
01 Лют 2020
англійська
Онлайн

Цей ступінь МВА - це заочна і міжнародна програма, що пропонується університетом Лідса Беккета у співпраці з International Business Academy МБА в Колдінг. ...

Детальніше

MBA у галузі судноплавства та логістики (синій MBA)

Copenhagen Business School - The Blue MBA
EMBA
Вер 2021
<
Денне навчання
<
22 місяці
англійська
Кампус

MBA CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики дасть вам неперевершене уявлення про економіку судноплавства та сучасні теорії управління та їх застосування в морськ ...

Детальніше

Global Executive MBA

AVT Business School
EMBA
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Кампус

АВТ Амба акредитована Executive MBA є єдиною істинною глобальною програмою лідерства, що пропонуються в Данії. ...

Детальніше