MBASTUDIES

Заочне навчання EMBA Гана - EMBA програми EMBA Гана

Програм EMBA ступеня є гнучкими і доступну освіту варіанти повний робочий професіоналів. У сьогоднішній 'и ринку праці, це ' и не легко знайти конкурентну перевагу. Як зайнятих, так і безробітних людей дивляться на EMBA.

Якщо ви хочете піднятися по кар'єрних сходах і отримати керівну посаду, MBA для вас. Ця програма дає вам знання та навички, щоб отримати універсальністю, з точки зору розуміння, цілий ряд функціональних, сферах бізнесу. Плюс можливість використовувати інструменти та аналізу, внести свій внесок у стратегічне планування і прийняття рішень.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Гана забезпечує більшу університетської освіти особливо з розширеною викладач-учень. Ганський система освіти в останні роки привернула міжнародну натовп студентів. Гана має 20 університетів з університетом Аккра як кращий університет в країні в цілому.

Заочне навчання EMBA Гана - Візьміть Заочне навчання EMBA Гана. Усі Заочне навчання програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

3 Результати в МВА, Гана, Заочне навчання Filter

Executive MBA в Гані

Lancaster University Ghana
Гана, Аккра
EMBA
01 Sep 2020
<
Заочне навчання
<
24 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ланкастер MBA давно користується глобальної репутацією, і з нашої Executive MBA стало ще більш глобальним за охопленням, приймаючи наше вчення за кордон, щоб принести наш досв ...

Детальніше

Глобальний Executive MBA

CEIBS Africa
Гана, Аккра + 4 Більше
EMBA
02 Sep 2020
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

CEIBS Global Executive MBA є неповний робочий день 18-місячна програма з упором на управлінські питання в поєднанні з розвитком лідерства та коучинг сесій. Ви отримаєте освіту ...

Детальніше

Глобальний Executive MBA

CEIBS Africa
Гана, Аккра + 4 Більше
EMBA
01 Sep 2020
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Китай Європа Міжнародна бізнес-школа (CEIBS) є провідною міжнародною бізнес-школи в Китаї. Школа є автономної некомерційної про т спільне підприємство, створене в 1994 році ві ...

Детальніше