MBASTUDIES

EMBA Венесуела - програми МВА Венесуела EMBA

Венесуела є важливою країною в економіку Латинської Америки. Він має хорошу інфраструктуру, красиві пейзажі і багата культура, що робить його привабливим для багатьох іноземних студентів.


EMBA Венесуела призначений для бізнес-професіоналів, яким для просування по кар'єрних сходах без переривання їхньої роботи. EMBA Венесуели студенти отримають міцну основу в бізнес через строгий курсових з таких тем, як економіка, інформаційні технології, маркетинг та бухгалтерського обліку. У програмах EMBA Венесуела, акцент буде зроблений на створенні управлінських та лідерських навичок. Студенти EMBA Венесуела буде навчитися критично мислити стратегічно і при прийнятті рішень в умовах постійно мінливої ​​міжнародної обстановці. Випускники проведення ступінь EMBA Венесуелі часто йдуть на позиції вищого керівництва і виконавчого керівництва.


Зробіть наступний крок до своєї мети з EMBA Венесуелі.Погляньте на наведені нижче опції, і ви можете знайти ідеальне програма для вас!

знайдених результатів Filter

MBA для керівників

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA
<
заочно
іспанська
Кампус

Executive MBA пропонує стратегічний, міждисциплінарний і системний погляд управління, методології та інноваційного досвід навчання ... ...

Детальніше