MBASTUDIES

Бізнес-адміністрування Довгий пляж - Бізнес-адміністрування програм Бізнес-адміністрування Довгий пляж, Довгий пляж

Програм EMBA ступеня є гнучкими і доступну освіту варіанти повний робочий професіоналів. У сьогоднішній 'и ринку праці, це ' и не легко знайти конкурентну перевагу. Як зайнятих, так і безробітних людей дивляться на EMBA.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Лонг-Біч це місто, розташоване в Лос-Анджелесі в Південній Каліфорнії, на тихоокеанському узбережжі Сполучених Штатів. Каліфорнійський державний університет є одним з найбільших університетів в Каліфорнії з точки зору охоплення з більш ніж 35 000 студентів.

Бізнес-адміністрування Довгий пляж - Візьміть EMBA Довгий пляж. Отримати всі програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Бізнес-адміністрування, Довгий пляж Filter

повна зайнятість mba (femba)

California State University Long Beach College of Business Administration
EMBA
Вер 2020
<
Заочне навчання
<
23 місяці
англійська
Кампус

"Повністю зайнятий" MBA (FEMBA) - це звичайна двадцять три місяці прискореної програми, яка проводиться у суботу. Студенти з принаймні 3-річним досвідом роботи часто віддають ...

Детальніше

California State University Long Beach College of Business Administration
EMBA
Вер 2020
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

CSU Long Beach пропонує ААКСБ акредитовану 48-модульну програму МВА.

Детальніше