MBASTUDIES

Бізнес-адміністрування Океанія - Бізнес-адміністрування програми МВА Океанія

Після того, як ви отримали ступінь магістра в галузі бізнесу та отримали значний практичний досвід роботи, наступним кроком є навчання на програмах EMBA або магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів. Тут вивчаються такі фундаментальні дисципліни, як фінанси, бухгалтерський облік, маркетинг і принципи управління, знання яких необхідні для керівних позицій вищої ланки.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

Бізнес-адміністрування Океанія - Візьміть Бізнес-адміністрування Океанія. Отримати всі програми Бізнес-адміністрування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Бізнес-адміністрування, Океанія Filter

Магістр ділового адміністрування (виконавчий)

University of Wollongong Faculty of Business
EMBA
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Магістр ділового адміністрування (EMBA) надає інтегрований набір складних теоретичних і професійних можливостей для керівників, тих, хто прагне до керівних посад, і підприємці ...

Детальніше

Виконавчий майстер ділового адміністрування

Victoria University of Wellington
EMBA
07 Лип 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
16 місяці
01 May 2020
англійська
Кампус

Поставте на посаду вищого керівництва з кваліфікацією керівника, що зміцнює вашу аналітичну суворість та стратегічну хваткість. Виконавчий майстер ділового адміністрування (Ex ...

Детальніше