close

Фільтри

Див. результати

Програми Бухгалтерський облік, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

EMBA або виконавчий магістр ділового адміністрування - ступінь, призначена для осіб, які вже мають 10 або більше років досвіду роботи. Це схоже на програму МВА, але може відрізнятися в дизайні та доставці. Як правило, прогр… Детальніше

EMBA або виконавчий магістр ділового адміністрування - ступінь, призначена для осіб, які вже мають 10 або більше років досвіду роботи. Це схоже на програму МВА, але може відрізнятися в дизайні та доставці. Як правило, програми EMBA призначені для розміщення особи, яка вже працює на повний робочий день.

Що таке EMBA в галузі бухгалтерського обліку? Це програма професійної підготовки випускників, яка зосереджується на передових бізнес-принципах з акцентом на практиці бухгалтерського обліку. Більшість учнів розвиватимуть передовий досвід у сфері управління бізнесом та фінансів. Вони можуть пройти курси, які поглиблюють їх розуміння фінансів, капітального бюджетування та управління портфелем. Як правило, студенти також прийматимуть основні курси, які зосереджені на бізнесі, з додатковими заняттями, які більше зосереджуються безпосередньо на бухгалтерському обліку. Курси бухгалтерського обліку на високому рівні часто включають фінансову звітність, податкові фактори у бізнес-рішеннях, економіку для бізнесу, бізнес-законодавство та маркетинг та стратегію.

Багато програм бухгалтерського обліку EMBA спрямовано на підготовку студентів до лідерства у своїй галузі. Вони часто розвивають здатність брати на себе відповідальність за ситуацію. Вони також зазвичай отримують податкові навички, які є безцінними для роботодавців та можуть допомогти їм у підготовці власних податкових надходжень. Студенти також часто навчаються управлінським навичкам.

Сприятливим чинником при виборі EMBA в програмі бухгалтерського обліку часто є вартість навчання, яка може відрізнятися від одного навчального закладу до іншого. Студенти повинні обов'язково звертатися до будь-якого цікавого університету, щоб отримати більш детальну інформацію щодо витрат на зарахування.

Більшість програм бухгалтерського обліку EMBA зосереджуються на підготовці студентів до управлінських ролей у бізнесі. Студенти, як правило, кваліфікуються на посади на вищому рівні, які включають роботу з грошима та фінансами. Типова кар'єра EMBA в випускниках бухгалтерського обліку може включати фінансового аналітика, податкового менеджера, аудитора, бюджетного аналітика, податкового консультанта, головного виконавчого директора або менеджера з розвитку бізнесу.

Багато хто EMBA в бухгалтерських програмах пропонують структури, які дозволяють студентам працювати повний робочий день, отримуючи ступінь онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürich, Швейцарія

Це магістр (EMBA) в області бухгалтерського обліку та фінансової програмі керування Дослідження ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення ... +

Це магістр (EMBA) в області бухгалтерського обліку та фінансової програмі керування Дослідження ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середньої школи, принаймні 5 років на керівній посаді в тій же області або аналогічний, -
EMBA
Денна
заочно
12 місяці
англійська
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут