Filter
EMBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Безпека, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

EMBA є престижним ступенем, доступним усім, хто закінчив ступінь бакалавра. Розбудовуючи попередній досвід студентів, ця програма поглиблює розуміння та робить їх експертами у своїй обраній галузі.

Що таке EMBA в галузі безпеки? Зазвичай розроблена таким чином, щоб дати студентам експертні знання щодо кожного виду захисту від ІТ для захисту, ця програма зазвичай використовує такі курси, як оцінка ризиків та управління, щоб допомогти учням глибше зрозуміти предмет. Студенти також можуть вивчати кримінальну справу, комп'ютерне програмування та міжнародну безпеку, щоб завершити всебічне розуміння різних рівнів безпеки.

Навчаючись в EMBA в галузі безпеки, студенти, як правило, займаються розвитком кількох ключових компетенцій, які можуть допомогти їм досягти успіху у вибраній кар'єрі. Навички аналітичного мислення та вирішення проблем можуть допомогти учням виявляти загрози та швидко створювати рішення, що, можливо, призведе до підвищення кваліфікації в майбутньому. Навички управління часом можуть бути корисними як в особистих, так і в професійних зусиллях.

Оскільки жоден з двох університетів не співпадає, вартість програм EMBA різко змінюється. Для визначення точної вартості ступеня, як правило, краще звернутися безпосередньо до майбутніх шкіл.

З розвитком технологій, що швидко зростають, попит на кандидатів на роботу з EMBA в галузі безпеки продовжує зростати. Багато студентів проводять кар'єри як інженери програмного забезпечення. Деякі вирішують стати аналітиками з інформаційної безпеки, а інші шукають роботу як архітектори безпеки. Ті, хто піднімається на керівні посади, можуть стати головними офіцерами інформаційної безпеки. Також можуть бути доступні позиції як тестувальників проникнення або слідчих злочинів інформаційної безпеки.

Зі зростанням цифрових технологій університети пропонують онлайн-курси, щоб дати студентам глобальний доступ до чудової освіти. Заняття в Інтернеті зазвичай дозволяють студентам збалансувати свою освіту з їхніми сім'ями та кар'єрою. Щоб знайти потрібний університет, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Безпека

Ionis School of Technology and Management

Експерти управління MBA і навчати Кібербезпека, які будуть в змозі запропонувати безпечні умови для колов і проблем розвитку сучасного підприємства. ... [+]

Знову новий педагогічний світ підходу

Гнучкість сучасного навчання: кожен його ритм і його життя

1 динамічні моделі: майстер-класи, семінари та проекти Стійкий темп 1: 1 вечір на тиждень (3 ч) + 1 субота в місяць (7h) 1 тренінг для менеджерів: час навчання сумісний з професійними цілями (від 15 до 18 місяців в залежності від інтеграції обмежень) 1 адаптується моделі: система дозволяє як особа, що пульт дистанційного керування для всіх подій, в тому числі проектів для вирішення якої-небудь непередбачене 1 гнучке навчання: можна дістатися дорогою під час тренування ... [-]
Франція Le Kremlin-Bicêtre
Вересень 2020
французький
Денне навчання
15 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою