MBASTUDIES

EMBA Бангладеш - програми МВА Бангладеш EMBA

Керівники підприємств та фахівці можуть почати їх прагненні кар'єрного зростання і зростання шляхом пошуку потрібної програми EMBA Бангладеш. Кандидати будуть відчувати розширення знань про фундаментальні елементів бізнесу та управління. EMBA Бангладеш програм, спрямованих на підвищення здібностей фахівців для підтримки їх особистісного і професійного розвитку. Через асортимент методів навчання підкреслюється активну участь керівники, EMBA Бангладеш програми використовують дискусію у справах місцевих і міжнародних корпоративних контекстах, а також групових вправах, щоб сприяти зростанню учасників.

EMBA Бангладеш програми також переконайтеся, що гостьові лекції по асортименту корпоративних запрошених ораторів, в поєднанні з ідеями через вчитися один у одного 'и досвідом. Студентам надається комплексний, персональної допомоги для планування кар'єри, створення мереж та пошуку роботи в усіх основних галузях промисловості.Випускники тісно зв'язатися з корпоративними та організаційними партнерами і щороку разом з рекрутерами шукаєте верхньому рядку співробітників.

Почніть пошук оптимальну програму EMBA Бангладеш сьогодні. Вона ніколи не буває занадто пізно, щоб дати вашій кар'єрі наддуву, так почати свій EMBA Бангладеш пошук зараз!

знайдених результатів Filter

Магістр ділового адміністрування

Canadian University of Bangladesh
EMBA
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус

На рівні магістратури, школа пропонує програму Executive MBA (EMBA), спрямованих на працюючих фахівців, які взаємодіють з курсу кураторів, щоб отримати знання про поточні бізн ...

Детальніше