MBASTUDIES

EMBA Ірландія - програми МВА Ірландія EMBA

Ірландія надає великого значення питанням освіти, і це видно по його шановних навчальних закладів та викладачів. Це зробило Ірландію популярним місцем для міжнародних студентів, які бажають EMBA, а також для бізнес-професіоналів бажаючих просунутися в своїй кар'єрі.


Студенти проводить EMBA Ірландія отримає міцний фундамент бізнесу і навчитися практичного застосування бізнесу і лідерства теорій. Навчальної програми для EMBA Ірландії підвищується за рахунок взаємодії з боку однолітків та обміну професійним досвідом, з акцентом на керівництво та управління. Курсова для EMBA Ірландії будуть розглянуті такі теми, як операційний менеджмент, бізнес-досліджень, людських ресурсів, фінансів, економіки та маркетингу. Випускники програм EMBA Ірландії часто можуть просунутися в своїй кар'єрі, щоб вище керівництво і керівні посади керівництва.


Якщо ви зацікавлені в ступінь EMBA Ірландії, перейдіть нижче варіантів і зробити наступний крок до Вашої професійної мети!

знайдених результатів Filter

Executive MBA (за сумісництвом)

Trinity College Dublin – MBA programs
EMBA
Вер 2021
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Незалежно від того, чи хочете ви швидко відстежувати свою поточну траєкторію кар'єри чи орієнтуватися у абсолютно новому напрямку, Trinity Executive MBA встановлює навчальну п ...

Детальніше