MBASTUDIES

Програми Інформаційні системи, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Для професіоналів, які стикаються з рішенням про підвищення кваліфікації та збереження поточної кар'єри в повному робочому режимі, програма виконавчого магістра ділового адміністрування надає альтернативу. EMBA підходить для досвідчених штатних працівників і дозволяє їм проводити курси щотижня, щоб відповідати їх робочому графіку.

Очікувані студенти можуть здивуватися: "Що таке EMBA в інформаційних системах?" Ті, хто зацікавлений в продовженні кар'єри в управлінні ІС, зможуть скористатися цією програмою. Курси, як правило, орієнтовані на сучасні принципи та дизайн ІС, а також їх застосування до управління бізнесом та організаційної ефективності. Управління базами даних, мережеві зв'язки та аналіз даних - це всі аспекти матеріалу, який часто охоплює.

Серед переваг, які можуть користуватися студенти з EMBA в інформаційних системах, - це розробка важливих професійних навичок з прийняттям стратегічних рішень, критичного мислення та міжособистісного спілкування. Вони також можуть розширити набір інструментів управління з розумінням сучасних архітектур мереж та баз даних та способів їх використання.

Вартість реєстрації та навчання для EMBA в інформаційних системах відрізнятиметься від однієї школи до іншої. Студенти можуть розраховувати на близько двох років, щоб закінчити програму, але вони повинні проводити дослідження щодо шкіл, яких вони цікавлять, щоб знайти деталі програми та витрат.

З EMBA в інформаційних системах, випускники можуть знайти численні можливості для кар'єри в управлінні ІТ-проектами та бізнес-аналізу. ІТ-менеджер або начальник відділу інформації можуть відповідати за нагляд та аналіз рішень у сфері кібербезпеки в рамках компанії або для клієнтів компанії. ІТ-менеджери також працюють над підготовкою та керівництвом нового персоналу, що використовує або підтримує інформаційні системи компанії. Нарешті, аналітики даних знаходять роботу в корпораціях, які займаються обробкою та обробкою великих даних для клієнтів.

Студенти мають багато ресурсів, щоб звернутися до мережі, щоб дізнатися більше про EMBA в інформаційних системах та де взяти таку програму. Щоб знайти варіанти онлайнового навчання, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальним комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Інформаційні системи Filter

Executive MBA ISG EPITA Управління цифровою трансформацією

IONISx
EMBA
<
Заочне навчання
<
18 місяці
французький
Онлайн

Програма Executive MBA ISG EPITA Управління цифровою трансформацією спрямована на менеджерів та майбутніх менеджерів, які, крім своєї професійної майстерності в управлінській, ...

Детальніше

виконавчий МБА в ІКТ або управління комунальними підприємствами

IIMT University of Fribourg
EMBA
Лют 2021
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ ...

Детальніше