MBASTUDIES

Інформаційні системи Швейцарія - програми МВА Швейцарія Інформаційні системи

Executive MBA Програма являє собою глобальну програму управління призначена для задоволення потреб середньої ланки.Вона розвиває ефективні менеджери на сьогоднішній день 'и динамічною глобальної організації

Програми з інформаційних систем знайомлять студентів з областями бізнесу та інформаційних технологій і вчать як використовувати поєднання цих знань для побудови кар'єри в маркетингу, бізнесі та інших популярних індустріях.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Інформаційні системи Швейцарія - Візьміть Інформаційні системи Швейцарія . Усі програми Інформаційні системи та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Інформаційні системи, Швейцарія Filter

виконавчий МБА в ІКТ або управління комунальними підприємствами

IIMT University of Fribourg
EMBA
Лютий 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ ...

Детальніше