Filter
EMBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Інформаційні системи, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Для професіоналів, які стикаються з рішенням про підвищення кваліфікації та збереження поточної кар'єри в повному робочому режимі, програма виконавчого магістра ділового адміністрування надає альтернативу. EMBA підходить для досвідчених штатних працівників і дозволяє їм проводити курси щотижня, щоб відповідати їх робочому графіку.

Очікувані студенти можуть здивуватися: "Що таке EMBA в інформаційних системах?" Ті, хто зацікавлений в продовженні кар'єри в управлінні ІС, зможуть скористатися цією програмою. Курси, як правило, орієнтовані на сучасні принципи та дизайн ІС, а також їх застосування до управління бізнесом та організаційної ефективності. Управління базами даних, мережеві зв'язки та аналіз даних - це всі аспекти матеріалу, який часто охоплює.

Серед переваг, які можуть користуватися студенти з EMBA в інформаційних системах, - це розробка важливих професійних навичок з прийняттям стратегічних рішень, критичного мислення та міжособистісного спілкування. Вони також можуть розширити набір інструментів управління з розумінням сучасних архітектур мереж та баз даних та способів їх використання.

Вартість реєстрації та навчання для EMBA в інформаційних системах відрізнятиметься від однієї школи до іншої. Студенти можуть розраховувати на близько двох років, щоб закінчити програму, але вони повинні проводити дослідження щодо шкіл, яких вони цікавлять, щоб знайти деталі програми та витрат.

З EMBA в інформаційних системах, випускники можуть знайти численні можливості для кар'єри в управлінні ІТ-проектами та бізнес-аналізу. ІТ-менеджер або начальник відділу інформації можуть відповідати за нагляд та аналіз рішень у сфері кібербезпеки в рамках компанії або для клієнтів компанії. ІТ-менеджери також працюють над підготовкою та керівництвом нового персоналу, що використовує або підтримує інформаційні системи компанії. Нарешті, аналітики даних знаходять роботу в корпораціях, які займаються обробкою та обробкою великих даних для клієнтів.

Студенти мають багато ресурсів, щоб звернутися до мережі, щоб дізнатися більше про EMBA в інформаційних системах та де взяти таку програму. Щоб знайти варіанти онлайнового навчання, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальним комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Інформаційні системи

IIMT University of Fribourg

Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ ... [+]

Executive MBA в галузі ІКТ або комунального господарства

Ви шукаєте професійних завдань та кар'єрного росту? Потім отримайте Executive MBA в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) або комунального господарства та станьте частиною нашої мережі! Executive MBA надає учасникам аналітичні, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху у все більш складному та глобальному ІКТ, а також утилітарного бізнесу та середовища управління. Executive MBA в галузі ІКТ або комунального управління представляє в загальній складності 15 тижнів курсів з 30 модулями і може бути завершено неповний робочий день повний робочий день. Програми організовуються щотижнями (з понеділка по суботу), з кожним блоком, що складається з двох модулів. Половина класного часу присвячена придбанню нових знань у відповідній предметній області, а решту часу - на практичну роботу та тематичні дослідження (в галузі ІКТ або комунального господарства).... [-]

Швейцарія Фрібур
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
IONISx

Програма Executive MBA ISG EPITA Управління цифровою трансформацією спрямована на менеджерів та майбутніх менеджерів, які, крім своєї професійної майстерності в управлінс ... [+]

Чому це Executive MBA ISG EPITA Digital Digital Transformation Management?

Програма Executive MBA ISG EPITA Digital Transformation Management призначена для менеджерів та майбутніх менеджерів, які, крім своєї професійної майстерності в управлінській, комерційній та ІТ сферах:

Набути навичок, пов’язаних із цифровою трансформацієюПідтвердити своє керівництвоПросувайте свій підприємницький проект

ступінь

Назва РНКП " Експерт з управління інформаційними системами ", затверджений державою 1 рівня (Bac 5)... [-]
Франція Франція Інтернет
інформація
французький
Заочне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою