EMBA в нафті та газі

Загальні відомості

Опис програми

Програми МВА бізнес-школи KBTU спрямовані на навчання та підготовку студентів до керівних посад. Ми заохочуємо глобальне бачення і розуміння транснаціональної культури і розвиваємо здібності студентів до пошуку творчих і раціональних рішень для вирішення завдань ведення бізнесу в сучасному комплексному світі. Наші випускники розвивають усвідомлення того, як ефективно керувати бізнесом будь-якого розміру від самого початку до транснаціональної корпорації та реалізувати стратегії, які ведуть їхні компанії до успіху.


Переваги програми MBA KBTU S

  • Навчальний план з міцним фундаментом і спеціалізованими знаннями.
  • Міжнародний пул факультету з високою академічною кваліфікацією та професійним досвідом.
  • Можливості професійних мереж.
  • Вивчайте і працюйте одночасно - інтегруючи свій досвід і розширюючи свої бізнес-горизонти.


Фінансова лабораторія Bloomberg

  • КБТУ був першим у Казахстані університетом для встановлення Bloomberg Professional, глобальної платформи для аналізу даних та аналітики в режимі реального часу, що використовуються в усьому світі фінансовими професіоналами в банках, інвестиційних компаніях та корпоративних підрозділах.
  • Лабораторія допомагає нам підготувати студентів, які готові до успіху в різних сферах, таких як аналіз ринків, аналіз фінансових та ризиків та велика аналітика даних.


EMBA в нафті та газі

Корпоративна EMBA в програмі нафти і газу спрямована на підготовку учасників до подальшого розвитку кар'єри шляхом розробки спеціалізованого розуміння ключових питань, що стосуються нафтової та газової промисловості для успіху бізнесу. На основі фундаментальних питань бізнесу спеціалізовані напрямки дослідження включають оцінку основ геології, ключові геополітичні проблеми, що впливають на промисловість, нафтові та газові активи та управління проектами та оцінку.


Програма мені

Програма EMBA складається з основних модулів (3 модулі), модуля спеціалізації з нафтової та газової промисловості, модуля інтеграції, орієнтованого на розробку стратегії та стажування, бізнес-проекту та комплексного іспиту на загальну суму 10 кредитів (150 академічних годин) для програми всього 52 кредити.


Модулі:

Модуль 1. Лідерство - люди та організації

Модуль 2. Фінансова стратегія, дослідження, облік та фінанси

Модуль 3. Маркетинг та зміна

Модуль 4. Нафта та газ:

  • Економіка та політика нафти та газу
  • Управління нафтогазових операцій
  • Управління проектами нафти та газу
  • Геологія - основи розвідки та виробництва

Модуль 5. Інтеграційний модуль: стратегічна інтеграція ІТ для конкурентних переваг


Програма мене коштує

Витрати на програму базуються на взаємно узгодженій кількості учасників та структурі програми.

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Детальніше

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Згорнути