EMBA в галузі управління та підприємництва

Загальні відомості

Опис програми

Немає додаткових тестів або іспитів.

Виконавчий менеджмент CIAM

Не потрібно GMAT або GRE.

CIAM вірить у практичні, функціональні та застосовні знання, а не результати тестування на аркуші паперу, тому ми не вимагаємо GMAT або GRE як вимоги про прийом.

Доступний як в Інтернеті, так і в кампусі

Наша найсучасніша онлайн-платформа дозволяє цілодобовий доступ до матеріалів навчального курсу через декілька платформ, а наші маленькі типи класів забезпечують багату взаємодію з нашим обдарованим факультетом - все це спрямовано на те, щоб забезпечити вам найкраще навчальне середовище. 36-кредитна година МВА програма призначена для задоволення потреб робочих професіоналів у широкому спектрі сфер бізнесу. Кілька варіантів доріжок, заняття на вихідні / ніч, низькі ставки навчання та спеціалізовані факультети роблять CIAM найкращим вибором для вашого MBA.

Консультуйтеся з реальними компаніями в класі!

Як студент CIAM MBA, ви будете працювати з 12 реальними діловими клієнтами США на консалтингові проекти протягом усього навчання, отримавши неперевершений практичний досвід роботи. Ми пишаємося наявністю навчальної програми, яку наші студенти можуть безпосередньо застосувати до власного бізнесу, кар'єри чи будь-якого іншого майбутнього підприємства. Завдяки широкому спектру консалтингових проектів у різних галузях промисловості, ми прагнемо надати вам широкий діапазон та глибину досвіду, не знайдену ніде.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Консультаційна група CIAM з клієнтом, Don Kendrick Real Estate/>

Детальна інформація про програму:

Успіх завершення програми МВА вимагає, щоб студенти закінчили навчальний план з 12 курсів, загалом 36 кредитів. Навички лідерства та командної роботи розвиваються, оскільки студенти працюють спільно протягом всього курсу навчання, і постійна увага приділяється розвитку ефективного письмового та усного спілкування. З прискореннями прийомів, CIAM може запропонувати кілька стартових дат на початку кожного терміну протягом року.

Програма МВА має 3 різних варіанти відстеження:

  • 11-місячний повний робочий день (курси 7 тижнів)
  • 22-місячний повний робочий день (курси 15 тижнів)
  • 22-місячний семестр (курси 7 тижнів)
    • Не міжнародні (F1 Visa) лише студенти

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />Випускний клас CIAM 2015 року./>

Приєднуйтесь до нас у CIAM !

Ми захоплені, що ви зацікавлені в тому, щоб ви навчатись на наступний рівень. Наша дивовижна команда прийомів допоможе вам досліджувати те, що наш досвід MBA може запропонувати вам. Приходьте, привітайте! Наша дружня приймальна комісія готова допомогти вам у вирішенні вашої МВА та показати вам цінність досвіду CIAM .

Дізнайтеся , як CIAM MBA «s підвищить вашу кар'єру і змінити своє життя - зв'яжіться з нами сьогодні.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Згорнути