EGADE - UNC MBA в галузі глобального бізнесу та стратегії

Загальні відомості

Опис програми

Досягніть своїх цілей виконавчої влади з міжнародним подвійним ступенем

EGADE - UNC MBA у галузі глобального бізнесу та стратегії - це програма подвійного ступеня та глобальна MBA, створена в результаті успішного партнерства між двома престижними бізнес-школами, орієнтованими на освіту світових лідерів: Belk College of Business при Університеті Півночі Кароліна з Шарлотти (UNCC) та EGADE Business School EGADE в Tecnológico de Monterrey.

Формат Неповний робочий день
Тривалість 2,5 роки
Місцезнаходження Монтеррей
Програма споживання Квітень і вересень
Мову Англійська

Ваш шанс по-справжньому переглянути свою кар'єру

Викладається повністю на кампусі EGADE Business School в Монтеррей, штат Мексико, програма EGADE-UNC MBA призначена для того, щоб допомогти вам розширити свій лідерський потенціал у полікультурному середовищі з особливою увагою до глобального бізнесу та стратегії. Через характер цього альянсу професіонали, які проживають у Монтеррей, мають можливість придбати міжнародний подвійний ступінь без переселення.

Візьміть на себе полікультурний виклик

Цей глобальний MBA готує своїх студентів до лідерства в полікультурному середовищі, використовуючи бізнес-стратегії, що підказують конкурентні переваги в міжнародних організаціях. Це ж мультикультурне середовище дозволяє студентам придбати глобальну перспективу бізнесу на уроці, будуючи при цьому стійку мережу з лідерами різних національностей, культур та професійного походження.

Винятковий факультет

Викладачі обох бізнес-шкіл неодноразово були нагороджені та визнані різними міжнародними агенціями, але вони також можуть похвалитися різноманітними профілями та широкими траєкторіями, які збагачують досвід навчання студентів.

Крім того, фахівці та керівники цього спільного глобального факультету забезпечують студентів збалансованим навчальним середовищем, де і теорія, і практичні методики відіграють головну роль. Завдяки такому формату студенти чітко розуміють основні тенденції, виклики, можливості та передові практики управління в глобальному контексті.

Глобальна освіта на місцевому рівні

 • EGADE - UNC MBA в галузі глобального бізнесу та стратегії - це програма, акредитована Асоціацією MBA, міжнародною організацією, яка сертифікує високі стандарти програми.
 • По закінченню цієї програми студенти здобувають два ступеня МВА, одну з EGADE Business School EGADE в Текноногіко де Монтеррей та іншу з Белкового коледжу бізнесу Університету Північної Кароліни в Шарлотті, а також спільний сертифікат з глобального бізнесу та стратегії.
 • Програма повністю викладається в EGADE Business School в Монтеррей, через формат виконавчої влади, який відбувається у вихідні дні. Половину курсів викладає факультет бізнес-коледжу Белка через сеанси на місці та відеоконференції, а іншу половину викладачі EGADE Business School EGADE через виїзні сесії.
 • Студенти мають можливість пройти тижневий літній курс або навіть цілий семестр у коледжі Belk Business of Charlotte, штат Північна Кароліна, місце, яке, як відомо, є другим за величиною фінансовим центром у США.

Дві платформи краще однієї

EGADE - UNA MBA в галузі глобального бізнесу та стратегії - це подвійний ступінь, що повністю EGADE Business School англійською мовою в EGADE Business School в її кампусі Монтеррей з тижневим літнім курсом в Університеті Північної Кароліни в Шарлотті (UNCC), який ведуть UNCC та EGADE .

Привілей глобальної бізнес-мережі

На додаток до цього міжнародного альянсу, студенти EGADE Business School також приєднуються до Глобальної мережі розширеного управління, найбільшої мережі бізнес-шкіл у світі, що дає їм доступ до більшого міжнародного досвіду, такого як:

 • Тижні глобальної мережі
 • Інтернет-курси для малих мереж (SNOC)

Дізнайтеся більше про вимоги до вступу

Вступ до цього подвійного ступеня МВА є дуже конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання.

Вимоги до прийому

Професійний досвід 3 роки
Віковий діапазон 30 - 44
Освіта Ступінь бакалавра
Мінімальні / середні бали тесту 550/600 PAEP (або еквівалент GMAT / GRE / Executive Assessment)
Мову Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Додаткові вимоги
 • Заява
 • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
 • Два професійних рекомендаційних листа
 • Оновлений CV
 • Офіційна документація
 • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
 • Заява про мету
 • Інтерв'ю з директором програми або членом факультету
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше