EGADE - UNC MBA в галузі глобального бізнесу та стратегії

Загальні відомості

Опис програми

Подвійний ступінь з двох вищих бізнес-шкіл без переїзду

MBA у галузі глобального бізнесу та стратегії - це програма подвійної та глобальної MBA, створена спільно з Коледжем бізнесу Белка при Університеті Північної Кароліни в Шарлотті (UNCC), успішним партнерством двох престижних бізнес-шкіл, орієнтованих на освіту світові лідери.

Ваш шанс по-справжньому переглянути свою кар'єру

MBA у галузі глобального бізнесу

Ця глобальна MBA готує керівників до практики в полікультурному середовищі з можливістю визначати та реалізовувати бізнес-стратегії, які генерують конкурентні переваги в глобальних організаціях. Програма створює ідеальне середовище для взаємодії, відкритого обговорення та взаємного збагачення лідерських навичок, необхідних в організаціях по всьому світу.

Формат

Повний або неповний робочий день

З виконавчими живими сесіями виступив факультет бізнесу Belk College Business в EGADE Business School

Тривалість

1,5 - 2,5 роки (залежно від формату)

Місцезнаходження

Монтеррей

Програма споживання

Вересень

Мова

Англійська

Ідеально підходить для інноваційних лідерів бізнесу

MBA у галузі глобального бізнесу та стратегії пропонує розширювати полікультурне середовище, коли студенти набувають глобальної перспективи бізнесу в класі, будуючи стійку мережу з лідерами з різних національностей, культур та професій.

Сукупний досвід глобальних викладачів обох шкіл забезпечує нашим студентам збалансований досвід між теорією та практикою. Завдяки такому формату студенти чітко розуміють основні тенденції, виклики, можливості та передові практики управління в глобальному контексті.

З одного погляду

 • MBA у галузі глобального бізнесу та стратегії - це програма, акредитована Асоціацією MBA , міжнародною організацією, яка засвідчує високі стандарти якості та досвід наших студентів.
 • Після закінчення цієї програми студенти здобувають два ступеня МВА, по одному від кожної партнерської установи, та спільний сертифікат у галузі глобального бізнесу та стратегії.
 • Усі курси проводяться в EGADE Business School в Монтеррі, де в основному половину з них викладає викладач Belk College Business, за допомогою сеансів на місці та відеоконференцій.
 • Студенти отримують перевагу пройти тижневий літній курс або один семестр в коледжі бізнесу Белка в Шарлотті, штат Північна Кароліна (другий за величиною фінансовий центр у США).

Два досвіди кращі за один

MBA у галузі глобального бізнесу та стратегії - це ступінь МВА подвійного ступеня, що повністю викладається англійською мовою на EGADE в її кампусі в Монтеррей, на літньому курсі в Університеті Північної Кароліни в Шарлотті (UNCC), що ведеться UNCC та EGADE. Цю програму можна приймати як у форматі денного, так і неповного робочого часу, обидва формати обміну заняттями, так що мережа може відбуватися між студентами денної форми навчання та студентами заочної форми навчання, які також працюють протягом усієї програми.

Ця глобальна MBA - це програма, за якою студенти просуваються разом зі своєю колегією та призначаються до академічних команд протягом усієї тривалості програми, що дає змогу вирішувати багатофункціональні та кооперативні проблеми, одночасно об'єднуючи професіоналів із різним досвідом.

Дізнайтеся більше про процес прийому

Вступ на цю ступінь МВА подвійного ступеня є дуже конкурентоспроможною. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання.

Вимоги до прийому

Професійний досвід 3 роки
Віковий діапазон 30 - 44
Освіта Необхідна ступінь бакалавра
Мінімальний / середній GMAT 575/641
Мова Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Додаткові вимоги
 • Заява
 • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
 • Два професійних рекомендаційних листа
 • Оновлений CV
 • Офіційна документація
 • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
 • Заява про мету
 • Інтерв'ю з директором програми або членом факультету
Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше