EGADE MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

MBA для лідерів-візіонерів та змінників ігор

У нашому швидкоплинному глобальному контексті першорядним є всебічне розуміння того, як відповідально вести та трансформувати організацію у вигідне та успішне підприємство.

EGADE MBA - це інноваційна програма з глобальним визнанням, розроблена провідною бізнес-школою в Латинській Америці та акредитована Асоціацією MBA за високими стандартами якості та неперевершеним досвідом своїх студентів та випускників. Ця навчальна програма орієнтована на лідерів, готових перенести свою роль в середніх і вищих керівних посадах на наступний рівень.

Формат

Локальний крок з двома варіантами розкладу:

 • Щотижня: два класи протягом тижня (як правило, з понеділка по четвер)
 • Вихідні: двотижневі заняття (з четверга по суботу або з п'ятниці по суботу)
Тривалість 2 роки
Місцезнаходження Мехіко, Монтеррей, Гвадалахара Керетаро та Ліма (EGADE-Centrum MBA)
Програма споживання Квітень і вересень
Мова Англійською та іспанською мовами

Виділіться з натовпу

EGADE MBA була покликана допомогти виконати прагнення корпоративних лідерів та підприємців, які закликають бути в курсі останніх тенденцій бізнесу, щоб розвивати свій бізнес. Ця програма сприяє найактуальнішим викликам, з якими стикається наше суспільство в цифрову епоху, навчаючи етичних, інноваційних та підприємницьких лідерів, із стійким та глобальним баченням.

Досвід експоненціального навчання:

 • Добре розроблений формат, який дозволяє збалансувати свої професійні та особисті починання.
 • Найсучасніші методи навчання, такі як гейміфікація, бізнес-симулятори, дизайнерське мислення, навчання на основі проектів та тематичні дослідження, що сприяють досвіду навчального середовища.
 • Навчальна програма, яка передбачає використання технологічних інструментів, які допомагають вам співпрацювати та спілкуватися зі студентами в географічно розсіяних місцях, посилюючи вашу здатність керувати багатопрофільними командами з високою ефективністю.
 • Екосистема підприємництва, яка допомагає студентам розвивати власні бізнес-ініціативи з доступом до всіх необхідних ресурсів для підживлення їх наступної бізнес-ідеї.
 • Всесвітньо відомий факультет з науковими ступенями престижних університетів по всьому світу та відповідним досвідом у своїх галузях знань.
 • Міжнародні можливості, пропонуючи 50 програм з провідними університетами всього світу.
 • 22 програми з подвійною освітою з провідними міжнародними університетами, такими як Єльська школа бізнесу.
 • Міжнародна мережа зі студентами та випускниками 30 провідних шкіл бізнесу, що входять до Глобальної мережі розширеного управління.

Студенти також беруть участь у консультаційних та підприємницьких проектах, наставництві від провідних експертів, можливостях стажування та ярмарках роботи, спонсорованих видатними багатонаціональними фірмами.

Дізнайтеся більше про процес прийому

Вступ до цієї MBA є дуже конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання.

Вимоги до прийому
Професійний досвід 3 роки
Віковий діапазон 25-52
Освіта Випускники коледжу
Мінімальний / середній GMAT 550/595
Мова Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Додаткові вимоги
 • Заява
 • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
 • Два професійних рекомендаційних листа
 • Оновлено офіційну документацію CV
 • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
 • Заява про мету
 • Інтерв'ю з директором програми або членом факультету
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше