ОДИН МВА: ДВІ РОКИ, ТРИ ГРАДИ

Рим, Париж, Лондон - MBA

Тримісний досвід Capital MBA, наданий INSEEC та Швейцарською школою менеджменту в Римі, приведе вас до глобальної подорожі протягом 18 місяців між столицями Рим, Париж і Лондон. Останнім компонентом є обов'язкове шестимісячне стажування. Студентам буде надана можливість взяти інтерв'ю за оплачувану (так, платну) стажування, яку пропонує один з наших 10 000 партнерів по всьому світу.

Входить до числа кращих програм МВА у всьому світі

Швейцарська школа МВА з університетської освіти присуджується у співпраці з бізнес-школою INSEEC, ступінь МВА входить до числа кращих програм у всьому світі та акредитована Асоціацією МВА . Крім того, ступінь МВА SSM повністю акредитована IACBE і CHEA-Council для вищої освіти . Наша ступінь МВА також акредитована Департаментом з питань ветеранів у США. SSM - це сертифікована школа якості EduQua , швейцарської етикетки сертифікації якості (акредитована Федеральним урядом Швейцарії) для установ вищої та безперервної освіти.

Вступ та тривалість Програми

Ваше дворічне подорож капіталом МВА починається у вересні або лютому в Римі або в Парижі. Кожні півроку ви переїдете в інше місто. Останні шість місяців вашого Capital MBA, ви будете витрачати на платні стажування, або в Парижі або Лондоні. За бажанням Ви можете розпочати між офіційним прийомом.

EXTRAS

Курси викладання англійської мови в Європі американські акредитовані:

  • Навчайтеся за кордоном в Європі і отримайте MBA, яка під керівництвом Швейцарської школи менеджменту акредитована IACBE, Міжнародною Асамблеєю для колегіальної бізнес-освіти в США. INSEEC в Парижі, який підпадає під Болонську угоду в ЄС, видає офіційні протоколи, що забезпечують дію в ЄС.

Необхідна стажування:

  • INSEEC допоможе студентам МВА у пошуку оплачуваного стажування в одному з 10 000 партнерів протягом останніх шести місяців програми.

Спеціальний досвід:

  • Студентам надаються варіанти треків як в Парижі, так і в Лондоні, включаючи фінанси, маркетинг та міжнародний менеджмент. Це дозволяє вибрати трек, який найкраще відповідає вашим інтересам.

Досвід реального світу:

  • Студенти отримають реальну перспективу за допомогою нашої міжнародної серії спікерів та поїздок у багатонаціональні корпорації.

Вимоги до вступу:

  • Вам потрібно мати ступінь бакалавра, щоб подати заявку на нашу програму МВА. Якщо ви не маєте диплома бакалавра, ми також можемо допомогти вам отримати цю програму за допомогою програми швидкого навчання бакалавра.

НАШІ КУРСИ *

Рим: Швейцарська школа управління • Global Commerce Track

Глобальний комерційний трек розвиває лідерів для ефективного управління глобальними операціями за допомогою всеосяжної навчальної програми, яка охоплює основні бізнес-компетенції, необхідні для успіху в сучасній глобальній економіці.

Париж: INSEEC Міжнародний бізнес, маркетинг або бренд розкішних брендів (вибрати один)

Коли ви перейдете до другої фази програми, ви будете піти далі в міжнародний менеджмент і вибрати бізнес-трек, який найкраще відповідає вашим цілям кар'єри.

Лондон: INSEEC Корпоративні фінанси, фінансові ринки, бренд-менеджмент або міжнародний трек з управління бізнесом (Виберіть один)

На третьому етапі ви дізнаєтеся про глобальні компетенції, необхідні для стратегічного аналізу бізнесу сьогодні. Студенти будуть продовжувати навчитися ефективно працювати на ринках та бізнес-культурах, аналізувати та вирішувати майбутні можливості.

Шість місяців платного стажування • Обов'язково

Студенти повинні брати участь у шестимісячному стажуванні. Маючи понад 10 000 партнерських компаній по всьому світу, INSEEC допоможе студентам у пошуку оплачуваного стажування. Скористайтеся цим, і ви можете вважати, що це шість місяців співбесіди для запуску вашої кар'єри.

Остаточний проект

Студенти зобов'язані робити бізнес-план або дисертацію на тему, яку вони обирають. Вони мають шість місяців, щоб завершити її самостійно після стажування.

* Дати програми можуть бути змінені

ПРИЙНЯТТЯ

Вимоги до прийому капіталу MBA

• Ступінь бакалавра або відповідний ступінь бакалавра.

• Добре володіння англійською мовою, розмовним і письмовим.

• Досвід роботи є кращим, але не обов'язковим.

Прийом і тривалість програми

Ваша подорож капіталом МВА починається або у вересні в INSEEC, або у лютому в Швейцарській школі менеджменту в Римі.

Застосування

Відвідайте https://www.ssmrome.com/academics/mba-programs/capital-mba/

та надішліть на info@ssmrome.com

Навчання

Плата за подання заявки (не повертається): 200 євро

Швейцарська школа управління: € 8,600

INSEEC Лондонські збори: € 8,600

INSEEC Парижські збори: € 8,600

Разом: (платіж здійснюється в 3 частинах) € 25,800

НАШІ ІНСТИТУТИ

Студенти отримають міжнародну освіту найвищої якості як від Groupe INSEEC, так і від Швейцарської школи менеджменту. Засновані в Парижі, Лондоні та Римі, ці установи зібралися разом, щоб створити унікальну дворічну програму МВА столиці з трьох міст. Наша місія полягає в наданні студентам глобальних бізнес-компетенцій, необхідних для лідерства та успіху у вимогах кар'єри в глобальній економіці.

Доступні навчальні програми:
англійська
Swiss School of Management, Rome Italy

Переглянути 2 інших курсів в Swiss School of Management, Rome Italy »

Останнє оновлення January 19, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
17,995 EUR
€ 17,995
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date