Один MBA: два роки, три міста

Рим, Париж, Лондон - MBA

Тримісний досвід Capital MBA, наданий INSEEC та Швейцарською школою менеджменту в Римі, приведе вас до глобальної подорожі протягом 18 місяців між столицями Рим, Париж і Лондон. Останнім компонентом є обов'язкове шестимісячне стажування. Студентам буде надана можливість взяти інтерв'ю за оплачувану (так, платну) стажування, яку пропонує один з наших 10 000 партнерів по всьому світу.

119478_06.jpg

Входить до числа кращих програм МВА у всьому світі

Швейцарська школа МВА з університетської освіти присуджується у співпраці з бізнес-школою INSEEC, ступінь МВА входить до числа кращих програм у всьому світі та акредитована Асоціацією МВА . Крім того, ступінь МВА SSM повністю акредитована IACBE і CHEA-Council для вищої освіти . Наша ступінь МВА також акредитована Департаментом з питань ветеранів у США. SSM - це сертифікована школа якості EduQua , швейцарської етикетки сертифікації якості (акредитована Федеральним урядом Швейцарії) для установ вищої та безперервної освіти.

Вступ та тривалість Програми

Ваше дворічне подорож капіталом МВА починається у вересні або лютому в Римі або в Парижі. Кожні півроку ви переїдете в інше місто. Останні шість місяців вашого Capital MBA, ви будете витрачати на платні стажування, або в Парижі або Лондоні. За бажанням Ви можете розпочати між офіційним прийомом.

Додатково

Курси викладання англійської мови в Європі американські акредитовані:

  • Навчайтеся за кордоном в Європі і отримайте MBA, яка під керівництвом Швейцарської школи менеджменту акредитована IACBE, Міжнародною Асамблеєю для колегіальної бізнес-освіти в США. INSEEC в Парижі, який підпадає під Болонську угоду в ЄС, видає офіційні протоколи, що забезпечують дію в ЄС.

Необхідна стажування:

  • INSEEC допоможе студентам МВА у пошуку оплачуваного стажування в одному з 10 000 партнерів протягом останніх шести місяців програми.

Спеціальний досвід:

  • Студентам надаються варіанти треків як в Парижі, так і в Лондоні, включаючи фінанси, маркетинг та міжнародний менеджмент. Це дозволяє вибрати трек, який найкраще відповідає вашим інтересам.

Досвід реального світу:

  • Студенти отримають реальну перспективу за допомогою нашої міжнародної серії спікерів та поїздок у багатонаціональні корпорації.

Вимоги до вступу:

  • Вам потрібно мати ступінь бакалавра, щоб подати заявку на нашу програму МВА. Якщо ви не маєте диплома бакалавра, ми також можемо допомогти вам отримати цю програму за допомогою програми швидкого навчання бакалавра.

119472_46707195_2019413841488086_5226798993903714304_o.jpg

Наші курси *

Рим: Швейцарська школа управління • Global Commerce Track

Глобальний комерційний трек розвиває лідерів для ефективного управління глобальними операціями за допомогою всеосяжної навчальної програми, яка охоплює основні бізнес-компетенції, необхідні для успіху в сучасній глобальній економіці.

Париж: INSEEC Міжнародний бізнес, маркетинг або бренд розкішних брендів (вибрати один)

Коли ви перейдете до другої фази програми, ви будете піти далі в міжнародний менеджмент і вибрати бізнес-трек, який найкраще відповідає вашим цілям кар'єри.

Лондон: INSEEC Корпоративні фінанси, фінансові ринки, бренд-менеджмент або міжнародний трек з управління бізнесом (Виберіть один)

На третьому етапі ви дізнаєтеся про глобальні компетенції, необхідні для стратегічного аналізу бізнесу сьогодні. Студенти будуть продовжувати навчитися ефективно працювати на ринках та бізнес-культурах, аналізувати та вирішувати майбутні можливості.

Шість місяців платного стажування • Обов'язково

Студенти повинні брати участь у шестимісячному стажуванні. Маючи понад 10 000 партнерських компаній по всьому світу, INSEEC допоможе студентам у пошуку оплачуваного стажування. Скористайтеся цим, і ви можете вважати, що це шість місяців співбесіди для запуску вашої кар'єри.

Остаточний проект

Студенти зобов'язані робити бізнес-план або дисертацію на тему, яку вони обирають. Вони мають шість місяців, щоб завершити її самостійно після стажування.

* Дати програми можуть бути змінені

119477_05.jpg

Прийом

Вимоги до прийому капіталу MBA

• Ступінь бакалавра або відповідний ступінь бакалавра.

• Добре володіння англійською мовою, розмовним і письмовим.

• Досвід роботи є кращим, але не обов'язковим.

Прийом і тривалість програми

Ваша подорож капіталом МВА починається або у вересні в INSEEC, або у лютому в Швейцарській школі менеджменту в Римі.

Застосування

Відвідайте https://www.ssmrome.com/academics/mba-programs/capital-mba/

та надішліть на info@ssmrome.com

Навчання

Плата за подання заявки (не повертається): 200 євро

Швейцарська школа управління: € 8,600

INSEEC Лондонські збори: € 8,600

INSEEC Парижські збори: € 8,600

Разом: (платіж здійснюється в 3 частинах) € 25,800

119471_49660058_2086427418120061_8674376402113396736_o.jpg

Наші установи

Студенти отримають міжнародну освіту найвищої якості як від Groupe INSEEC, так і від Швейцарської школи менеджменту. Засновані в Парижі, Лондоні та Римі, ці установи зібралися разом, щоб створити унікальну дворічну програму МВА столиці з трьох міст. Наша місія полягає в наданні студентам глобальних бізнес-компетенцій, необхідних для лідерства та успіху у вимогах кар'єри в глобальній економіці.

Відгуки

Назва: Лейла Боуерс

Місце роботи: Всесвітня продовольча програма ООН

Рік випуску: 2016

Поточна робота: керівник відділу партнерств і комунікацій ВПП Ефіопія

Де ви себе бачите через 5 років?

Незалежно від того, яку кар’єру я б обрав, я хотів би допомогти іншим бути в центрі її - будь то через адвокацію чи комунікацію в ООН чи потенційно інші ролі в гуманітарній допомозі, науці чи дослідженнях.

Отже ви закінчили заняття в 2016 році. Розкажіть про свій досвід після закінчення програми MBA.

Незабаром після програми MBA я прийняв роль з МПП в Ефіопії як керівник відділу партнерства та комунікацій. Ця роль включає залучення коштів, комунікації та адвокація для однієї з найбільших програм ВПП. У 2017 році ВПП підтримує 5,5 мільйонів людей за допомогою невідкладної харчової допомоги, підтримки харчування та заходів, спрямованих на стійкість.

Який набір навичок вам потрібен, щоб виконувати свою роботу?

Стратегічне мислення, досвід комунікацій і головне, вміння добре працювати з багатьма різними типами людей.

Як ваш MBA допоміг вам на вашому нинішньому становищі?

Викладачі в ССМ були чудовими. Їхній досвід у цій галузі був вражаючим, і мені сподобалася робота в команді. Зокрема, клас з міжнародного права був для мене дуже цікавим та корисним, оскільки мав прямі кореляції з моєю роботою.

Які ваші плани на майбутнє?

Важко знати, що буде мати майбутнє, хоча одним з моїх головних пріоритетів є те, що я ніколи не припиняю вчитися і завжди прагну робити краще. Хоча я маю пристрасть до гуманітарних комунікацій та комунікацій з розвитком, я також дуже зацікавлений у праві та науці. Незалежно від того, яку кар’єру ви обрали, наполегливість та рішучість виплатять дивіденди у виконанні життя!

Якщо ви могли б описати свій досвід роботи в Римі під час навчання MBA, як би ви його підсумували?

Жорстко і надзвичайно цікаво. Хто не любить вчитися у експертів і кидати виклик собі, щоб розширити свої знання?

Яке улюблене заняття у програмі і чому?

Міжнародне право. Ніколетта навчила нас впровадженню та еволюції права та його наступу в глобальний театр. Наш підручник був дуже детальним, добре дослідженим та загалом інтенсивним! Клас вимагав відданості, щоб зрозуміти поняття та згадати міжнародні договори, і мені це сподобалось.

Що б ви порадили новачкам програми MBA або тим, хто цікавиться?

Якщо ви працюєте на повний робочий день, це буде непросто, але воно того варте! Виділіть час на навчання, і зробіть усе, що у вас є, щоб дотримуватися розкладу. Створіть навчання звичці, і те, що ви робите, навіть якщо це останнє, про що ви думаєте.

Як ви думаєте, чим відрізняється ця MBA від інших програм MBA?

Гнучкість SMM була чудовою, оскільки графік занять обслуговує професіоналів, які працюють. Я дуже цінував, що мені вдалося завершити це, при цьому зосередившись на кар’єрі повного робочого дня.

119473_02.jpg

Ім'я: Алі А. Шах Повія
Спеціалізація: Глобальний менеджмент

Де ви себе бачите через 5 років?
Через 5 років я бачу себе старшим менеджером в міжнародній компанії, або, можливо, я вже міг би керувати власною.

Отже, ви закінчили уроки MBA в 2018 році, розкажіть про свій досвід після закінчення програми MBA.
Після завершення програми MBA SSM, я відчуваю, що мій погляд на багато речей розширився, і я багато чого навчився не тільки стосовно фінансів, але й несподіваних предметів, таких як філософія. Курс лідерства виявив відкриття очей, і я використовував набір навичок, набутих програмою, на своїй нинішній роботі, мотивуючи колег та ведучи різні проекти для школи. Знання того, що тепер я можу додати MBA до своїх титулів, приносить мені велику гордість, а також вдячність за корисну та привітну атмосферу, яку я знайшов у SSM.

Який набір навичок вам потрібен, щоб виконувати свою роботу?
Моя робота вимагає великих навичок лідерства та управління. Це робота, в якій я повинен бути ретельним на кожному кроці, який я виконую, коли я керую PowerSchool, базою даних, на яку покладається вся школа. Будучи інноваційним та розвиваючи нове
ідеї полегшити роботу людей, що мене оточують, а також переговори про зміни, на які я вважаю, найкращі з начальством, - це все, що я роблю щодня.

Які ваші плани на майбутнє?
Я був дуже задоволений роботою, яку зараз займаю, але зараз планую працювати над розвитком власного бізнесу. Ця MBA дала мені поштовх, який я чекав, щоб здійснити стрибок у своєму житті і ризикувати чимось досягти більшої мети. Я буду працювати над туристичним проектом і сподіваюся створити відому компанію в цій жорсткій та конкурентоспроможної галузі.

Якщо ви могли б описати свій досвід роботи в Римі під час навчання MBA, як би ви його підсумували?
Це був чудовий рік, рік змін. Працюючи вдень і відвідуючи MBA ввечері, і працюючи, і навчаючись у вихідні, часом було дуже важко, але воно того варте. У мене були співпрацівники з курсів, чудові викладачі та велика підтримка з боку друзів та родини. Це змусило мене підштовхнути себе і розкрити свої можливості. Я хотів би додати, що це теж було весело. Якби я міг, я б робив це все заново!

Чи можете ви поділитися досвідом, який найбільше запам'ятався стосовно програми MBA Degree?
У мене в курсі багато чудових спогадів з багатьма різними людьми, але один з найкращих днів, який я мав, був, коли ми вирушили в парк пригод на наш курс лідерства. Хто б знав, що веселий день може бути і таким
надихаючі? Це було важливо для побудови команди, зіткнувшись із нашими страхами та мотивуючи інших підштовхувати себе. Це було незабутнє враження.

Яке улюблене заняття у програмі і чому?
Одним з найкращих курсів, який ми взяли, була Конкурентна стратегія з Паоло Бонгарцоні, а також переговори в усьому світі з доктором Массіміліано Бракале. Ці два курси були ті, які я мав змогу найбільше застосувати до своєї роботи, тому вони залишилися зі мною.

Що б ви порадили новачкам програми MBA Degree або тим, хто цікавиться?
Для тих, хто цікавиться, я б сказав, що це чудовий досвід і що вони обов'язково повинні пройти курс. Примітні вечірні години дозволяють вам тримати денну роботу під час навчання вдень. Як поради, додав би, підштовхуйте себе; дізнайтеся, у чому полягають ваші можливості, і скарбіть свої моменти під час MBA. Це прекрасний привід змінити своє життя, тому не пропустіть його!

Як ви думаєте, чим відрізняється ця MBA від інших програм MBA?

Основна відмінність, яка переконала мене відвідувати, полягала в різноманітності курсів, що пропонуються за програмою, і в тому, що вона працює за своїм графіком у відповідності з потребами людей, які працюють. Прекрасна атмосфера привітання підштовхнула мене вперед, і ціна дуже зручна порівняно з іншими МВА, особливо зважаючи на якість освіти, яку ви отримуєте. Тепер, коли я пройшов курс, можу сказати, що різноманітність професорів також додає до програми, а команда SSM дуже корисна і пропонує свою підтримку в будь-якій можливій ситуації.

Дуже рекомендую.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Swiss School of Management, Rome Italy

Переглянути 2 інших курсів в Swiss School of Management, Rome Italy »

Останнє оновлення Серпень 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
17,995 EUR
€ 17,995
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Swiss School of Management: WE CREATE LEADERS

Swiss School of Management MBA Program

Discover the Swiss School of Management experience!

Swiss School of Managemenr webinar on MBA and Leadership skills 2019