Aros Mini MBA

Загальні відомості

Опис програми

1

Міжнародна міні-MBA (онлайн)

Нехай професор Стейн Хільдебрант веде вас через дисципліни MBA
Професор Стівен Хільдебрандт, мабуть, найвідоміша назва Данії, коли йдеться про управління. Отже, не випадково, що саме його ми попросили розробити Aros Mini MBA .

Гільдебрандт заклав будівельний блок, вибрав основний зміст та віддав частину найбільш компетентних інструкторів. Разом ми розробили амбіційний навчальний процес, який дає вам професійні та практичні знання в галузі управління та забезпечує ваш особистий розвиток як лідера.

Що таке Міні MBA?
Міні-MBA - це шанс для вас розширити свою перспективу як лідера, де ви будете ознайомлені з класичними дисциплінами MBA.

Ми об'єдналися з одним з провідних мислителів управління, професором Стіном Хільдебрандтом. Бо коли мова йде про вимоги MBA, він знає це все. Він обов'язково включив традиційні принципи MBA в наш Mini MBA . Тому ми можемо з гордістю сказати, що MBA Aros Mini має професійний рівень, гідний назви MBA.

Ви станете членом ексклюзивного Клубу управління Aros
Будучи учасником Aros Mini MBA , ви отримаєте ексклюзивне членство в Aros Management Club, де ви після своєї програми Mini MBA будете регулярно оновлюватися щодо актуальних питань та тем. У Клубі управління Aros ви отримаєте безкоштовний доступ до лекцій та майстер-класів з провідними бізнес-лідерами та експертами. Ви отримаєте запрошення на ексклюзивні домовленості про управління з однодумцями. І у вас буде достатньо можливостей для спілкування з рештою членів. Ми також пропонуємо Mini MBA в Німеччині (Німеччина) та Швеції: Mini MBA Chefsutbildning .

Ваші переваги Aros Mini MBA

  1. Ви складете міцну практичну та теоретичну основу для ваших навичок лідерства, яку ви зможете продовжувати повертатись і розігрувати протягом всієї вашої кар'єри.
  2. Тільки з Aros Mini MBA ви будете відвідувати усне іспити та отримати персональний відгук. Ви будете розглядатися однією з висококваліфікованих вчителів програми та менеджера тренінгів Aros Business Academy .
  3. Ми гарантуємо, що ви будете постійно оновлюватися з останніми знаннями в управлінні. Через членство в Aros Management Club ви отримаєте безкоштовний доступ до лекцій та майстер-класів з провідними бізнес-лідерами та експертами після закінчення програми.
Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for ... Детальніше

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for you and for your workplace. Згорнути