Aros Mini MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

1

Міжнародна міні-MBA (онлайн)

Нехай професор Стейн Хільдебрант веде вас через дисципліни MBA
Професор Стівен Хільдебрандт, мабуть, найвідоміша назва Данії, коли йдеться про управління. Отже, не випадково, що саме його ми попросили розробити Aros Mini MBA .

Гільдебрандт заклав будівельний блок, вибрав основний зміст та віддав частину найбільш компетентних інструкторів. Разом ми розробили амбіційний навчальний процес, який дає вам професійні та практичні знання в галузі управління та забезпечує ваш особистий розвиток як лідера.

Що таке Міні MBA?
Міні-MBA - це шанс для вас розширити свою перспективу як лідера, де ви будете ознайомлені з класичними дисциплінами MBA.

Ми об'єдналися з одним з провідних мислителів управління, професором Стіном Хільдебрандтом. Бо коли мова йде про вимоги MBA, він знає це все. Він обов'язково включив традиційні принципи MBA в наш Mini MBA . Тому ми можемо з гордістю сказати, що MBA Aros Mini має професійний рівень, гідний назви MBA.

Ви станете членом ексклюзивного Клубу управління Aros
Як учасник Aros Mini MBA , ви отримаєте ексклюзивне членство в Aros Management Club, де після закінчення програми Mini MBA ви будете регулярно отримувати інформацію про актуальні проблеми та теми. У Клубі управління Aros ви отримаєте безкоштовний доступ до лекцій та майстер-класів з провідними бізнес-лідерами та експертами. Ви отримаєте запрошення на ексклюзивні домовленості про управління з однодумцями. І ви матимете широкі можливості для спілкування з іншими учасниками. Ми також пропонуємо Mini MBA у Німеччині (Німеччина) та у Швеції: Mini MBA Chefsutbildning . У Гренландії: Kursus i Grønland . У Данії: Lederuddannelse .

Ваші переваги Aros Mini MBA

  1. Ви складете міцну практичну та теоретичну основу для ваших навичок лідерства, яку ви зможете продовжувати повертатись і розігрувати протягом всієї вашої кар'єри.
  2. Тільки з Aros Mini MBA ви будете відвідувати усний іспит та отримувати особисті відгуки. Вас огляне один із висококваліфікованих викладачів програми та менеджер з навчання Aros Business Academy .
  3. Ми гарантуємо, що ви будете постійно оновлюватися з останніми знаннями в управлінні. Через членство в Aros Management Club ви отримаєте безкоштовний доступ до лекцій та майстер-класів з провідними бізнес-лідерами та експертами після закінчення програми.
Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for ... Детальніше

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for you and for your workplace. Згорнути