Westcliff University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Westcliff University був створений для забезпечення якісної освіти для студентів, які бажають вступити у швидко зростаючі сфери бізнесу та освіти. Westcliff University , який отримав своє первісне схвалення при Бюро приватної середньої середньої освіти в 1993 році (www.bppe.ca.gov), пропонує різні програми в коледжі бізнесу та коледжі освіти. Навчальна програма Westcliff University складається з програм випускників та бакалавратів з бізнесу та освіти, а також інших сертифікаційних програм.

Хоча деякі школи викладають лише теоретичні концепції, Westcliff University готує студентів до практичних та теоретичних елементів, необхідних на ринку праці сьогодні. Westcliff University пропонує студентам, які працюють на денній формі, можливість записатись на інноваційні онлайн та гібридні дистанційні курси, які є зручними та доступними.

Westcliff University наголошує на важливості підготовки студентів особисто, академічно та професійно. Щоб переконатися, що його програми є інноваційними, сучасними та якісними, університет має керівництво та досвід членів своєї піклувальної ради та Консультативної ради з програм, до складу якої входять ключові лідери організацій, включаючи Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, Офіс президента Каліфорнії, Каліфорнія, а також інші місцеві та національні підприємства та організації.

Розташування

Ірвін

Westcliff University

Address
92612 Ірвін, Каліфорнія, США
Телефон
+1 888-491-8686