Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Історія школи та місце розташування

Заснований у 1920 році на кампусі Єльського університету, University of New Haven є приватним університетом на південному узбережжі Нової Англії. Університет є динамічним і різноманітним, більше 7000 студентів приїжджають з 50 держав США та майже 50 країн світу, частка іноземних студентів - 12%. 80-акровий головний кампус розташований недалеко від Нью-Хейвена, Технологічного та культурного центру Коннектикуту, всього за півтора години їзди від Нью-Йорка і двох з половиною годин від Бостона. Побудований у 1638 році, Нью-Хейвен має довгу історію і багату культурну спадщину, відому як «ворота до Нової Англії».

Звідси успішно відплив

Наші установи пропонують ліберальні науки, мистецтво, бізнес, інжиніринг, охорону здоров'я, громадську безпеку та громадські послуги, щоб надати студентам послуги з кар'єри та трансформації освіти. Ми маємо більше 100 академічних програм, всі з яких керуються спільним, міждисциплінарним, проектним навчанням.

Тут навчання є індивідуальним і практичним досвідом, керуючись видатними вчителями, які приведуть кожного студента до успіху. Команда викладачів є лідером у своїх галузях, даючи студентам натхнення та визнання, щоб допомогти їм виявити свій потенціал та зробити їх успішними у обраній галузі.

Ми називаємо це поняттям "студент перший"

 • Професійні знання та відданість викладача

Вчитися у професорів, які прагнуть сприяти особистому зростанню та розвитку кар'єри. Протягом майже століття саме через цю орієнтацію школи призвели до того, що численні студенти досягли успіху в особистому житті та на робочих місцях.

 • Базова освіта

Доведена, цілеспрямована освіта, яка надає студентам ключові навички, знання та досвід, необхідні для забезпечення того, щоб вони змінили свою кар'єру та життя в майбутньому.

 • Міждисциплінарний курс

Цей тип курсу спрямований на заохочення міждисциплінарних досліджень і озброєння студентів здатністю до успіху в міжнародному співтоваристві, гарантуючи, що вони повністю готові зрозуміти і орієнтуватися в світі.

 • Велика кількість можливостей академічної та спільної діяльності

Існує безліч можливостей для навчання, що знаходяться в межах, поза межами та в суспільстві, так що ви можете розкрити свою пристрасть або знайти нові інтереси.

 • Життєвий корпус громади

Згуртований, життєздатний містечковий корпус середнього розміру, маленький, легкий в управлінні та достатньо великий, щоб забезпечити студентів різноманітними навчальними та житловими приміщеннями, а також брати участь у спорті та розвитку лідерства. Можливість.

 • Лідер і успішний

У різних галузях існує понад 57 тисяч випускників, а після закінчення навчання вони мають різні виступи на власному житті. Більше 91% випускників зайняті або мають дипломні ступені протягом року, а 96% випускників досягають успіху у відповідних галузях протягом шести років.

Місія

Університет Нью-Хейвен - це університет, орієнтований на студентів, з видатною академічною та професійною освітою. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити найвищу якість освіти за допомогою експериментального, спільного та відкритого навчання, допомагаючи студентам підготуватися до повноцінного і змістовного життя на міжнародній арені.

Рейтинг і репутація університету Нью-Хейвена

 • Входить до списку вищих навчальних закладів у США протягом п'яти років поспіль - Princeton Review
 • Топ 100 північноамериканських університетів - 2019 US News
 • Топ-30% інженерних коледжів в US-2019 US News
 • Національний рейтинг рейтингу ROI - The Wall Street Journal
 • Кращий рейтинг професійного менеджменту в галузі спорту # 12 - "Спорт"
 • Школи наук про здоров'я посідає перше місце у сфері охорони здоров'я - "Коледж Фактичний"
 • Бізнес-школа акредитована Міжнародною асоціацією бізнес-шкіл AACSB і входить до п'ятірки кращих країн світу.
 • Найкращий центр зайнятості займає 17 місце в США

Останні випускники знаходяться у Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst)

Відмінна стипендія

Асистентська установа проректора надає 75% допомоги в навчанні і доступна щотижня в академічному секторі з оплатою (погодинна оплата).

Стипендія декана пропонує 10% -50% нагород за навчання.

Студенти включаються до оцінювання стипендій після вступу і немає необхідності подавати заявку на стипендію.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

University of New Haven

Гнучка програма МВА Університету Нью-Хейвена допоможе вам побудувати базу знань і розвивати навички, необхідні для корпоративного мислителя зі стратегічним і спільним мис ... [+]

Гнучка програма МВА Університету Нью-Хейвена допоможе вам побудувати базу знань і розвивати навички, необхідні для корпоративного мислителя зі стратегічним і спільним мисленням, щоб допомогти вам стати бізнес-лідером майбутнього.

Допомагаємо вашому майбутньому розвитку кар'єри

Гнучка програма МВА є доступною для працюючих фахівців як у форматі неповний робочий день, так і у форматі повного робочого часу.... [-]

США 300
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, США