Прочитайте офіційний опис

Про University of Memphis

Наше місто змінило світ більше, ніж один. Ми не чекаємо того, що станеться, ми підстрибуємо і брудніємо. Дух, який може робити, буде робити, що повноваження Мемфіса керують Уофом. Ми культурно різноманітні і складні. Ми висуваємо кордони та відкриваємо нові способи мислення. Більше того, нас керує важка робота та отримання результатів.

Знаходячись у яскравому районі м. Мемфіс, штат Теннесі, UofM - це велика дослідницька установа. Те, що ви вивчаєте тут, породжує почуття інтелектуальної взаємодії, що дасть вам можливість змінити життя і всю свою кар'єру. Заснована в 1912 році, ми щиро вітаємо понад 21 000 студентів у кампусі щороку. Різноманітність є однією з наших сильних сторін. Студенти та факультети приїжджають з усього світу, щоб бути частиною досвіду UofM.


Бачення

University of Memphis буде визнаний одним із великих великих університетів у великих університетах Америки, відомий своїми всеохоплюючими, інноваційними академічними програмами, а також для того, щоб скористатися своїм міським середовищем та регіоном для вирішення завдань нашого глобального суспільства.


Місія

University of Memphis - навчально-центрований столичний науково-дослідний університет, який надає високоякісний освітній досвід та проводить нові знання через дослідження, художнє вираження та міждисциплінарну та зацікавлену стипендію.


Найвищі пріоритети

 • Збільшіть рівень зарахування, утримання та випуск усіх студентів.
 • Продовжуйте втілювати інновації та технології в навчанні, щоб підвищити успіх студентів у всіх областях.
 • Підвищення науково-дослідницької та творчої активності разом із зовнішнім фінансуванням.
 • Розвивати та просувати підприємницьку та комерційну діяльність.
 • Надайте відповідну підтримку для покращення академічного досвіду для студентів шляхом тренінгу, наставництва, навчання та консультування.


Цінності

University of Memphis , як навчаюча спільнота, відзначає:

Прагнення до досконалості у викладанні та дослідженні як найвищі заходи успішного досягнення.

 • Міждисциплінарне співробітництво, мистецька експресія та дослідження як інструменти для використання наших ресурсів, вирішення проблем та множення наших досягнень.
 • Передача та поширення знань із зацікавленими сторонами громади для інтелектуального, економічного та соціального розвитку нашої громади.
 • Інновації та творчість у всьому, що ми робимо.
 • Повага до різноманітності та особистості.
 • Доброчесність та прозорість у всіх наших діях.
 • Відповідальне управління та збереження ресурсів.
 • Управління мудрістю, знаннями та інформацією, створеною нашими попередниками.
 • Лідерство та залучення до економічного, соціального та професійного зростання Мемфіса, штату Теннессі та країни.


Зв'язатися з UofM

University of Memphis
Мемфіс, TN 38152
901.678.2000

www.memphis.edu

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

University of Memphis

Ми пропонуємо широкий вибір навчальних програм з урахуванням потреб студентів та фахівців, які займаються різноманітними кар'єрами. Коледж Fogelman має ділову та бухгалте ... [+]

Про ділове адміністрування

Ми пропонуємо широкий вибір навчальних програм з урахуванням потреб студентів та фахівців, які займаються різноманітними кар'єрами. Колледж Фогельмана має ділову та бухгалтерську акредитацію від AACSB International, яка нараховує менше 5% бізнес-шкіл у всьому світі, і є єдиною школою AACSB у мегаполісі Мемфіса. Коледж продовжує постійну акредитацію з 1970 року. Незалежно від того, який з наших навчальних програм ви обрали, рішення про прийом до коледжу Фогельмана в University of Memphis для вищої освіти дозволить вам розвинути поглиблене розуміння сьогоднішнього складного і постійного - зміна ділового середовища.... [-]

США Memphis
інформація
англійська
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Memphis
Веб-сайт
Телефон
901.678.2000