The University of Findlay

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Фіндлай - це гнучка, перспективна установа, яка постійно шукає способів кращого обслуговування слухачів та громади. У сучасному світі, який швидко розвивається, Фіндлі постійно адаптує програми та методи навчання, щоб задовольнити потреби сучасних студентів, які готуються до майбутньої кар'єри.

Освіта в Університеті Фіндлай пропонується у форматах, де розміщуються студенти будь-якого віку та стиль життя. Крім традиційних уроків по буднях, Findlay пропонує курси вночі, у вихідні та в режимі онлайн.

Університет Фіндлі має майже 60 спеціальностей, що ведуть до бакалаврату та пропонує вісім магістрів, лікар аптеки та лікар фізіотерапії. Незвичні і добре відомі програми включають в себе кінні навчання, попередню ветеринарну медицину (варіант тваринницької науки / передвісткової медицини), технології ядерної медицини, професійну терапію та фізіотерапію, а також управління навколишнім середовищем, безпекою та професійним здоров'ям.

Випускні програми включають майстер мистецтв у галузі освіти, майстер мистецтв у викладанні англійської мови як другої мови (TESOL) та двомовну освіту, магістр ділового адміністрування, майстер з атлетичного тренінгу, майстер професійної терапії, майстер асистент лікаря, магістр інформатики в галузі охорони здоров'я та магістр наук у галузі охорони навколишнього середовища, безпеки та гігієни здоров'я, а також доктор фармації та доктор фіз.терапії.

Два ступені програми завершення, що ведуть до ступеня бакалавра наук, пропонуються повністю онлайн: управління бізнесом та управління навколишнім середовищем, безпекою та здоров'ям. МВА, магістр наук у галузі управління навколишнім середовищем, безпеки та гігієни праці та майстер мистецтв у галузі освіти також пропонуються повністю в Інтернеті на додаток до занять, що проводяться на кампусі.

.

Майже 3700 студентів навчаються в Фіндлі, з більш ніж 2700 бакалаврів та майже 1000 аспірантів. Приблизно 1300 студентів живуть у студентському містечку в корпусі університету.

Приблизно 340 факультетів денної та заочної форми навчання навчають регулярних і онлайнових класів, а співвідношення студента до факультету складає 15: 1.

Університет Фіндлі охоплює понад 388 акрів, включаючи його 73-акрам головний кампус і шість університетських містечок. Повний список університетських об'єктів, натисніть тут.

Можливості для навчання лідерства та міжособистісних навичок поза аудиторією. Студенти можуть брати участь у будь-якому з майже 100 студентських організацій, у тому числі клуби з особливими інтересами, студентські ЗМІ, студентські уряди, виконавські групи, службові клуби, академічні почесні організації, духовні групи життя та грецькі соборності та братства. Клуб спорту та 28 внутрішніх видів спорту підтримують конкурентний дух, який живий на кампусі.

Образотворче мистецтво процвітає на кампусі з різноманітними театральними постановками, виставами мистецтва та концертами вокально-інструментальної музики, які пропонують творчі майданчики та тренінги для студентів, а також служать джерелом культурного збагачення громади.

Університет Фіндла учать у 24 міжгалузевих видах спорту: 10 чоловічих (бейсбол, баскетбол, крос, футбол, гольф, критий і відкритий трек, футбол, плавання та дайвінг, теніс та боротьба); 12 жінок (баскетбол, черлідінг, крос, танцювальна команда, гольф, лакросс, софтбол, футбол, плавання і дайвінг, теніс, внутрішня і зовнішня траса та волейбол); і два змішані види спорту, західна та англійська верхова їзда.

Університет Фіндлі є членом Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA) Division II та конкурує в міжгалузевій атлетичній конференції Великих озер (GLIAC). Обидві кінні команди є членами Міжвузівської Асоціації Шоу Шоу.

Університет Фіндлі знаходиться в Фіндлі, штат Огайо, маленьке місто, яке є приємним та прогресивним. Демографічні щоденники "Фіндлей" позначили "місто-мрію", і його неодноразово називали одним з 10 найкращих мікрополітичних областей (малих міст) в США за допомогою журналу "Сайт виділення". Фіндлай - це єдине місто в штаті Огайо, яке було названо однією з 100 кращих громад для молоді три рази поспіль Американським обіцянчим союзом, організацією, заснованою Колін Пауелл.

UF акредитована Вищою навчальною комісією та національними акредитованими організаціями з питань спортивної підготовки, охорони навколишнього середовища та захисту навколишнього середовища, технологій ядерної медицини, професійної терапії, аптеки, фізіотерапії, асистента лікаря, соціальної роботи та педагогічної освіти. Програми UF уповноважені Радою регентів штату Огайо.

Розташування

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Огайо, США
Телефон
+1 419-434-5507