Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в університет Вермонта Школи ділового адміністрування. Ми готуємо студентів, щоб стати відповідальним керівникам у динамічному, взаємозалежному і складному стійкої глобальної економіки.

Наші викладачі досягти успіху в галузі освіти, наукових досліджень і практики в своїх областях і пропонують вимогливого навчального плану, який розробляє сильні кількісні та концептуальні аналітичні навички.

Школа УВМ ділового адміністрування навчає відповідальних менеджерів для досягнення успіху в складній, глобальної, багатьох зацікавлених сторін і стійкою навколишнього середовища. Наші студенти та викладачі захоплені будівництва більш організацій та краще суспільство.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

University of Vermont, School of Business Administration

Університет нової програми Вермонта Сталий підприємництва MBA (Semba) готує студентів для створення вигідних і стійких можливостей для бізнесу в світі, переживає перетвор ... [+]

Один рік Сталий Підприємництво MBA

Ви задоволені просто "бізнес як звичайно", або ви той, хто зацікавлений в бізнесі, щоб змінити світ? Університет нової програми Вермонта Сталий підприємництва MBA (Semba) готує студентів для створення вигідних і стійких можливостей для бізнесу в світі, переживає перетвореннями. Ми шукаємо людей, як ви - люди не зміст, щоб зробити речі так, як вони завжди було зроблено, руйнівники, новатори і багатою фантазією підприємці. Лідери, які думають по-іншому і знаю, що є кращий спосіб зробити бізнес, і які готові встати на бізнес-освіти, яка підготує їх жити по-іншому, привести по-різному і прибуток по-різному. Ми назвали його Сталий Підприємництво MBA і, ну, все по-іншому - не MBA, як звичайно.... [-]

США Берлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою