Tennessee State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Прагнення до досконалості, ТГУ послідовно перераховані в США Новини & World Report в "Керівництво з America` s Best Colleges "більш ніж на десяток років.

Заснований в 1912

Заснована в 1912 році, Теннессі державний університет (ТГУ) є всеосяжним, міських, спільне навчання, гранту землі установу. Наша Нешвілл дім пропонує два місця-то 500 акрів головному кампусі гніздиться в красивому житловому районі вздовж річки Камберленд, а в центрі Avon Вільямс кампус розташований недалеко від центру ділової, урядової Нешвіллі.

Наша історія Коледж бізнесу однозначно готові в центрі міста Нешвілл в якості сильного, надійного і розширення освітніх, науково-дослідної та підприємницької двигуна, позитивно впливає на підприємницьку та економічну гобелен Нешвіллі, штат Теннессі, і світ. Завдяки інноваційним викладання, досліджень, спрямованих на сучасних бізнес-концепцій і культура якір прихильність до обслуговування і довічного навчання, приблизно 900 студентів та аспірантів коледжу отримують за допомогою спеціальної та культурно різноманітної факультету глобального економічного успіху.

ТГУ Коледж бізнесу Story

Перший бізнес-школи в Нешвіллі, щоб заробити подвійну акредитацію від найпрестижніших акредитаційними органом для бізнес-шкіл у світі, Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International), обраному Нешвілл сцени Magazine в 2012 році в якості одного з топ-3 MBA Програми в Нешвіллі. ТГУ МВА пропонує концентрації в:

облік Менеджмент інформаційних систем фінанси управління ланцюгами поставок

Міжнародно визнаний факультет, всі, хто має ступінь доктора, опубліковано більше 400 наукових робіт протягом останніх 5 років.

Нова програма співпраці з Тяньцзінь МВА Політехнічного Університету в Китаї.

Колеж редагування, публікацію, міжнародної наукової публікації, журнал розвиваються районів.

Коледж має державно-оф-арт Фінансовий торговий зал.

Бакалавр ділового адміністрування ступінь в:

облік Бізнес-адміністрування Інформаційні Бізнес-Системи Економіка та фінанси

Новий Бакалаврат Концентрації в: готельного менеджменту, міжнародного бізнесу на глобальному визнав програми Supply Chain Management студентів та аспірантів двох шанованих навчальних місць передового досвіду в області бухгалтерського обліку та банківські послуги та фінансової.

Коледж має сильну підтримку корпоративного і бізнес лідерства через наші 5 порад консультантів.

Розташування

Нашвілл

Address
Tennessee State University
3500 John A Merritt Blvd

Нашвілл, Теннессі, США