Прочитайте офіційний опис

Викладачів і співробітників Таллахассі International College визнати, що ми існуємо, насамперед, на надання знань і обслуговувати наших студентів. Ми прагнемо пропонувати освіту онлайн цифрових студентів ера аспірантів, які може охопити інформаційну епоху. Революційна технологія в онлайн освітньої доставки буде готувати нове покоління бізнес-орієнтованих людей, щоб увійти в робочу силу з загального розуміння міжнародного бізнесу.

Ми прагнемо до постійного вдосконалення у всіх наших програм, навчальних планів і видів доставки. Це досягається за рахунок ефективного викладання та практичного застосування; технічна грамотність; дослідження, які мають відношення до навчальної місії коледжу, в тому числі інтелектуальних вкладів, що, насамперед, просуванню практики та підвищення дисциплінарного знання.

Початок у віці зв'язку привело до інтернету з новими формами освіти на всіх рівнях. Інтерактивна програма на TIC забезпечить для студентів з усіх чотирьох кутах світу, якість освіти, які будуть генерувати необхідні навички, щоб увійти в робочу силу якої-небудь країни.

Школа надає освітні можливості для всіх студентів, незалежно від країни їх походження, соціально-економічного рівня та расового, етнічного чи релігійного походження. Він містить політику відкритого прийому для всіх кваліфікованих студентів.

Кожен студент окремий і унікальна людина, яка користується повагою як такої. Одна з цілей для кожного викладача полягає в повазі і підвищення гідність і цінність кожного студента. Послуги, що надаються школою відрізняються певною здатності задовольняти потреби студентів у досягненні своїх конкретних цілей. Для цього, кожен член факультету та допоміжного персоналу сприяло в процесі орієнтації студентів. Школа проводить свої програми зі свідомим акцентом на крос-культурні аспекти навчання.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: