Syracuse University - Whitman School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Сіракуз, Школи менеджменту Мартіна Дж. Уітмена, поєднує в собі ресурси великого університету з малим класом та високоіндивідуальною увагою, щоб запропонувати студентам найкращий досвід навчання. Студенти навчаються під керівництвом виняткових факультетів, високо цінується як науковці та дослідники світового класу. Різноманітна, спільна спільнота, як в Інтернеті, так і в університетському містечку, Уітмен надає студентам освіту, яка готує їх до того, щоб стати лідерами у сучасному глобальному діловому середовищі.

Університетська школа пропонує університетські, магістерські, магістерські, докторські, виконавчі навчальні та оборонні програми, а також можливості для розвитку студентів, включаючи програму Goodman IMPRESS та 4 мільйони доларів, що фінансуються студентами.

Бакалаври можуть працювати в галузі бухгалтерського обліку, підприємництва, фінансів, менеджменту, маркетингу, нерухомості, управління роздрібним бізнесом та управління ланцюгами постачання. Бакалаври студенти починають бізнес класів в перший рік, дозволяючи їм закінчити більше одного майстра. Подвійні бакалаврські програми також доступні з Коледжу мистецтв та наук університету Сіракуз, Школи суспільних комунікацій SI Newhouse, Коледж юриспруденції та його iSchool.

Для тих, хто зацікавлений у розширенні своєї освіти, Уітмен забезпечує повний робочий день MS, MBA та Ph.D. програми Денне навчання студентів з МВА та МС може вибрати з п'яти ступенів, включаючи бізнес-аналітики. Кандидат наук програма в школі Whitman пропонує студентам гнучкість у розробці їх дослідницької програми та вибору шести напрямків навчання. Крім штатних програм, Уітмен забезпечує найвищі онлайн-програми. Студенти, зацікавлені в онлайн-програмах, можуть вибрати такі ступені: MBA, MSA та MSBA

Для сьогоднішніх лідерів, яким потрібно постійно змінюватися діловий світ, Уітмен забезпечує програми виконавчої освіти. Учасники можуть заробити сертифікати, включаючи Six Sigma, або отримати допомогу з управління проектами. Витменське виховання

Більше 1900 військових і цивільних випускників, Програма оборони Уітмена присвячена наданню майбутнім контролерам та менеджерам ресурсів концептуальних перспективних інструментів, необхідних для досягнення успіху в урядових сферах. Оборонна програма передбачає курси армії та контролерів, а також курси підвищення кваліфікації та фінансового менеджменту 101 курсу.

Ці програми разом з викладачами, співробітниками, понад 4000 студентів та випускниками мережі близько 30 000 випускників Уітмана є основою Університетської школи.

Розташування

Сіракуза

Address
University Avenue,721
13244 Сіракуза, Нью-Йорк, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: