Stanton University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет

Stanton University (SU) був заснований в 1996 році як академічний вищий навчальний заклад, який фокусує ті підходи вищої освіти, які ведуть до успіху студентів. Щоб задовольнити потреби своїх студентів, університет організований у систему освітніх послуг, що базується на демократичному процесі, в якому студент є головним завданням. У пошуках академічної якості Університет має зобов'язання збільшувати та зміцнювати якість викладання у класі, намагаючись різноманітні моделі навчання, ретельну оцінку та зворотній зв'язок.

Stanton University є приватним, некомерційним, суспільно корисним навчальним закладом, який надає послуги, що сприяють зусиллям студентів у навчанні, професійному та особистому успіху. Щоб виконати свою місію, Університет прагне забезпечити високий рівень освіти, наймаючи добре підготовлених і досвідчених викладачів і співробітників; підтримуючи оновлену установу, яка сприяє зростанню освіти у приємному та безпечному середовищі з використанням сучасного обладнання для класів та бібліотеки; а також надаючи чудові консультативні послуги, щоб допомогти студентам успішно завершити свої програми навчання.

Campus Community

Головний кампус Stanton University розташований в самому серці округу Оріндж, Каліфорнія, в місті Садовий гай, який має різноманітне багатоетнічне та багатокультурне населення. Університет знаходиться в декількох хвилинах від Діснейленду, Каліфорнійської пригоди Діснея, Беррі Ферма, професійної бейсбольної та хокейної гри, а також безлічі розважальних, мистецьких, театральних та рекреаційних можливостей. Близькість до шосе Санта-Ана, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; Автострада Garden Grove, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 і Orange Fwy, Hwy 55 - це доступність більшості округів Оранж і Лос-Анджелес.

На додаток до головного кампусу, розташованого на бульварі 9618 Garden Grove, Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Університет також пропонує заняття в супутникових класах університету (допоміжні аудиторії / навчальні сайти), розташовані на бульварі 3700 Wilshire, Suite # 100 , Лос-Анджелес, Каліфорнія 90010.

Наше бачення

Stanton University буде провідним вищим навчальним закладом у Каліфорнії, який надає професійну освітню підготовку та цілеспрямоване, дбайливе та стимулююче середовище, де всі студенти визнають і досягають свого максимального потенціалу, готуючись зробити свій кращий внесок у суспільство.

Наше завдання

Місія Stanton University полягає в тому, щоб забезпечити студентів доступною та якісною освітою в культурно різноманітному середовищі, щоб допомогти їм розвинути знання та навички, які підвищать їх потенціал для успіху в їхній поточній і майбутній кар'єрі.

Освітня філософія

Якість освітнього досвіду в Stanton University сприяє тісним людським та інтелектуальним відносинам між студентами та викладачами, а також відкритим обміном ідеями. Університет дотримується підходу до навчання, орієнтованого на студента, який сприяє розвитку всієї людини. Ми закликаємо наших студентів продовжувати життя в лідерстві та служінні, надаючи їм навчальні програми, які є релевантними, індивідуалізованими та підтримуючими у підтримці життєвої любові до навчання та особистої кар'єри.

Цілі

  • Підтримувати розробку та впровадження програмних планів оцінки, які визначають, вимірюють та оцінюють цілі та результати навчання студентів.
  • Забезпечити відповідні приміщення та обладнання.
  • Забезпечити видатних викладачів, які займаються викладанням, наукою та творчою діяльністю, а також обслуговувати університет та його громаду.
  • Сприяти самодисципліні та мотивації, щоб студенти могли насолоджуватися успіхом у своїй професійній кар'єрі.
  • Заохочувати та підтримувати навчання протягом усього життя та залучення громади як основний елемент професійного успіху.
  • Пропонуйте студентам доступні та якісні програми для студентів, які забезпечують всебічну загальну освіту, а також спеціалізовану підготовку до кар'єри для все більш універсальної глобальної економіки.
  • Надання студентам швидкого, ввічливого та поважного служіння

Розташування

Садовий гай

Address
Garden Grove Boulevard,9618
92844 Садовий гай, Каліфорнія, США