Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Про Смеал

Бізнес-школа Penn State Smeal - це яскрава інтелектуальна спільнота, яка пропонує високорентабельну студентам, аспірантам, докторантам та виконавчій освіті більше 6000 студентів з усієї країни та у всьому світі. З нашого впровадження в 1953 році ми підготували більше 75 000 студентів для професійного успіху, щорічно додаючи до величезної мережі випускників штату Пенсільванія. Ми є місцем вибору для провідних глобальних організацій, що шукають талантів, які дадуть позитивні зрушення. Через наш провідний факультет та мережа науково-дослідних центрів та інститутів ми є джерелом знань, які впливають на ділові практики завтрашнього дня. Ми створюємо зв'язки, створюємо можливості та створюємо результати.

Penn State Values

У штаті Пенсеті набір основних цін керує поведінкою та повсякденними діями членів громади. Ці значення включають:

 • Доброчесність: Ми діємо чесно та чесно відповідно до найвищих академічних, професійних та етичних стандартів.
 • Повага: ми поважаємо і шануємо гідність кожної людини, приймаємо громадянський дискурс і сприяємо різноманітному та всеосяжному співтовариству.
 • Відповідальність: ми діємо відповідально, і ми несемо відповідальність за наші рішення, дії та їх наслідки.
 • Діскавері: ми шукаємо і створюємо нові знання та розуміння, а також сприяємо творчості та інноваціях на користь наших громад, суспільства та навколишнього середовища.
 • Досконалість: ми прагнемо до досконалості у всіх наших зусиллях, як окремих осіб, установи та лідера у вищій освіті.
 • Спільнота: ми працюємо разом для вдосконалення нашого університету, спільнот, яким ми служимо, та світу.

Стратегічні пріоритети

Як продовження основних цінностей університету, Смеал прагне до набору стратегічних пріоритетів, які ми прагнемо підтримувати у всьому, що ми робимо як коледж. Вони включають:

 • Надзвичайна освіта: за допомогою портфоліо дипломних та не-ступінь програм, Smeal прагне озброїти студентів з критичними знаннями, можливостями та перспективами, які вимагає ринок.
 • Дослідження з впливом: професорсько-викладацький склад є плідним дослідником і є одним з кращих у світі. Мережа центрів та інститутів коледжу сприяє обміну знаннями та вирішенню бізнес-завдань.
 • Цілісність: Смеал прагне до Кодексу Честі і прагне розвивати етичне керівництво, закликаючи членів громади прагнути до величі через справедливі та етичні засоби.
 • Розширення різноманітності: стратегічно спрямована на охоплення унікальних ідей та посилення зв'язків, Smeal постійно створює культуру, яка вітає, святкує і сприяє різноманітності.
 • Стійкість: Смеал є лідером серед академічних підрозділів штату Пенсільванія, розвиваючи свій підхід до сталого розвитку, від операцій до освіти та досліджень.
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Smeal College of Business, Penn State

Концентрація консалтингу Penn State Smeal складається з досвіду оцінки та розробки організації, розробки та впровадження стратегії, розвитку організаційних можливостей ке ... [+]

Penn State smeal mba - консалтинг

Концентрація консалтингу Penn State Smeal складається з досвіду оцінки та розробки організації, розробки та впровадження стратегії, розвитку організаційних можливостей керівництва та управління проектами та залученням клієнтів.

Консалтингові підсумки курсу Консультація Концентрація Інтро: Вступ до консалтингових процесів, діагностики та дизайну, а також управління клієнтським залученням. Впровадження стратегії та організаційні зміни: оцінити прогалини між поточною організацією та необхідністю впровадження нових стратегій або виконання змін; Визначити процеси закриття прогалини. Комплексні переговори: розробка концепцій та стратегій для аналізу та проведення багатосторонніх переговорів. Стратегія зростання та інновації. Визначення можливостей для зростання та прибутковості через технологічні та організаційні інновації та ринок незалежно або від стратегічних партнерів. Основні моменти консалтингового факультету ... [-]
США State College
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Smeal College of Business, Penn State

Концентрація маркетингу в Penn State Smeal складається з набору курсів, спрямованих на підвищення рівня знань про поведінку споживачів, розвитку бренду та справедливості, ... [+]

Penn State smeal mba - маркетинг

Концентрація маркетингу в Penn State Smeal складається з набору курсів, спрямованих на підвищення рівня знань про поведінку споживачів, розвитку бренду та справедливості, рамки для стратегічного управління та комунікацій, а також технології, що підвищують маркетингові функції та процеси.

Основні моменти маркетингового курсу Розробка та управління новими продуктами. Визначте бізнес-можливості, зрозумійте потенційні потреби клієнтів та розробте новий продукт від концепції до віртуального прототипу. Поведінка споживача: Отримайте знання з теорій та концепцій з психології, соціології, економіки та інших дисциплін, які корисні для розуміння та маркетингу споживачам. Бренд-менеджмент: вивчіть та зрозумійте процес побудови, проектування, вимірювання та підтримку власності бренду. Основні моменти маркетингового факультету ... [-]
США State College
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Smeal College of Business, Penn State

Концентрація управління мережею компанії Penn State Smeal складається з курсів, призначених для створення експертизи в таких галузях, як пошук джерел, закупівлі, перетвор ... [+]

Penn State Smeal MBA - Управління ланцюгами постачання

Концентрація управління мережею компанії Penn State Smeal складається з курсів, призначених для створення експертизи в таких галузях, як пошук джерел, закупівлі, перетворення та управління логістикою, а також співпраця з партнерами по каналах.

Основні напрямки курсу управління поставками Стратегічні закупівлі: вивчає можливості використання стратегії постачання, електронних закупівель, сегментації постачання, співпраці та управління відносинами, а також глобальних закупівель для розробки та реалізації стратегій викупу. Курс приділяє особливу увагу стратегічному плануванню та використанню інформаційних технологій. Стратегія виробництва: зосереджується на розумінні зв'язків між виробничими, інвентаризаційними та місцевими рішеннями в цільових, багатоступеневих ланцюжках постачань, орієнтованих на клієнта. Досліджує, як стратегічні рішення, такі як інформаційні технології, місце розташування об'єктів та масове налаштування, пов'язані з плануванням рішень, таких як прогнозування та сукупне планування підтримки синхронізованих ланцюгів постачання. Виконання вимог : формує розуміння стратегічних рамок, управлінських питань та найкращих практик, пов'язаних із плануванням та виконанням процесу виконання попиту. Особлива увага приділяється можливостям електронної пошти, відносинам та важелям, необхідним для швидкого, гнучкого та ефективного виконання попиту. Основні моменти факультету управління поставками ... [-]
США State College
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Smeal College of Business, Penn State

Концентрація фінансів Penn State Smeal складається з курсів, призначених для створення експертизи у сфері фінансового аналізу та планування, управління фінансовими актива ... [+]

Penn State smeal mba - finance

Концентрація фінансів Penn State Smeal складається з курсів, призначених для створення експертизи у сфері фінансового аналізу та планування, управління фінансовими активами, включаючи банки та інші установи, та фінансового управління корпораціями та іншими підприємствами.

Основні моменти фінансового курсу Фінансова інженерія та корпоративна стратегія: дослідження та застосування стратегій похідних інструментів, фінансових інновацій та сучасних фінансових технологій для переосмислення ризиків та підвищення стратегічних можливостей. Теорія та практика сучасного управління портфелем: Теоретичні основи та інструменти, необхідні для структурування, управління та моніторингу ефективності інвестиційного портфеля. Global Finance: аналіз міжнародних фінансових проблем бізнесу, вплив розвитку міжнародних платіжних систем на бізнес, фінансовий менеджмент у сучасному багатонаціональному підприємстві. Основні моменти фінансового факультету ... [-]
США State College
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
210 Business Building
State College, Pennsylvania, 16802 US