Seton Hall University College of Communication and the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша пристрасть. Ваш виклик. Ваше майбутнє.

Коледж комунікацій та мистецтв - це найголовніший вибір для студентів, які прагнуть до високої якості, міждисциплінарного спілкування та ступеня мистецтва, заснованого на здоровій освіті в галузі гуманітарних наук, охоплює сучасну цифрову культуру та надає студентам можливість вести, створювати та спілкуватися з відповідальністю , пристрасть і досконалість.

Базуючись на інноваційній структурі Центру, наша навчальна модель сприяє міждисциплінарному співробітництву та налаштовується на індивідуальні академічні та професійні цілі. Наша навчальна програма зосереджена на навичках, які найчастіше шукають роботодавці: спілкування, робота в команді, творчість та адаптивність. Наші високоосвічені випускники вступають у професійну сферу, готову до успіху.

Аспірантура

Динамічна спільнота, що складається з науковців, теоретиків, критиків і фахівців, аспірантури в коледжі комунікацій та мистецтв, надає студентам захоплюючий досвід навчання, який поєднує теорію і практичні компоненти таким чином, що дозволяє студентам розпізнавати, перевіряти і перекладати навчальний матеріал в академічних, професійних і робочих місцях.

В даний час аспірантура пропонує три програми на рівні магістратури, включаючи музейні професії, спілкування та зв'язки з громадськістю. Крім того, пропонуються чотири варіанти подвійного ступеня, включаючи три прискорені програми BA / MA та подвійний ступінь магістратури у Школі дипломатії та міжнародних відносин.

Випускні програми

Інформаційна, цифрова та культурна індустрія зростає стрибкоподібно. Протягом останнього десятиліття попит на ступінь комунікації та візуальних / виконавських мистецтв збільшився більш ніж на 50 відсотків. До 2020 року робочі місця зі зв'язків із громадськістю збільшаться приблизно на 22 відсотка, а до 2022 року відкриється понад 350 000 нових робочих місць зв'язку.

У відповідь на ці хвилюючі тенденції, новий коледж комунікації і мистецтв університету Сетона Холла був створений для забезпечення інноваційної, справжньої та професійної взаємодії в академічних, соціальних, художніх та технологічних умовах. Його різноманітні і гнучкі програми, закріплені в гуманітарних науках і включають найсучасніші технології та інноваційні навчальні програми, забезпечують можливості для змістовної співпраці між різними дисциплінами. І його ідеальне розташування - лише в декількох хвилинах від Нью-Йорка - надає студентам безліч стажувань та можливостей для спілкування прямо під їхніми кінчиками пальців.

Розташування

Південний помаранчевий

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Південний помаранчевий, Нью Джерсі, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: