Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Про нас

Заснований у 1928 році, коледж Лукас і Вища школа бізнесу був акредитований з 1967 року компанією AACSB International, видатним органом з акредитації для бізнес-шкіл. Ми є найбільшим вкладом випускників бізнесу в Силіконову долину і основний внесок у те, що долина є сьогодні. Як і Університет, в якому він розміщений, коледж Лукас і Вища школа бізнесу відображають яскраву, багатокультурну і глобальну атмосферу Силіконової долини. Маючи більш ніж 175 викладачів і 5000 студентів, наш коледж пропонує студентам глобальні можливості, зберігаючи міцні зв'язки з компаніями Силіконової долини.

Через наші школи та департаменти ми надаємо тринадцять бізнес-концентрацій, і наша аспірантура надає додаткові ступені та сертифікати в галузі бізнесу, бухгалтерського обліку, оподаткування та управління транспортом. Наші центри та інститути надають студентам унікальні можливості для відточування своїх знань і навичок у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку, фінансових послуг, управління операціями, глобального лідерства, підприємництва тощо. Інші відзначені нагородами програми вичерпують досвід студентів LCoB, створюючи надзвичайну навчальну спільноту Powering Silicon Valley і за її межами.

Коледж Лукас і Вища школа бізнесу - Потужність Силіконової Долини

Ми надаємо ресурси, навички та можливості студентам для досягнення успіху в Силіконовій долині - одному з найбільш процвітаючих, конкурентоспроможних і інноваційних економічних регіонів у світі і за її межами.

Поєднуючи багатокультурну, глобальну перспективу з історичною основою технологічних інновацій у Силіконовій долині, наші програми є відображенням нашої поважної, місцевої спадщини. З більш ніж 80% наших студентів, що працюють в долині, наші ділові студенти і випускники є дійсно потужною Силіконовою долиною.

Lucas College of Business пропонує студентам значний вибір для своєї зони дослідження з тринадцятьма концентраціями бізнесу. Студентський центр успіху «Джек Холланд» надає індивідуальну увагу, щоб допомогти студентам орієнтуватися у своєму виборі та кар'єрі.

Наші центри та інститути світового класу підтримують досвід студентів з удосконаленою освітою та налагодженням контактів з висококваліфікованими, місцевими фахівцями в різних галузях. Неперевершеними ресурсами студентів, такими як програма Гарі Дж. Сбони, програма стажування Томпсона та наша знаменита факультет забезпечують ресурси та середовище, в якому студенти можуть вивчати професійні перспективи та користуватися унікальним досвідом.

Місія

LCoB бачення, місія і цінності. Як найбільший і найстаріший державний університет в Силіконовій долині, державний університет Сан-Хосе обслуговує освітні потреби нашої громади та її глобального ринку з 1857 року. орган акредитації для бізнес-шкіл. Ми є найбільшим постачальником випускників бізнесу в Силіконову долину і основний внесок у те, що долина сьогодні.

Бачення. Наш коледж наділяє Силіконовою долиною, обслуговуючи глобальні та різноманітні вимоги цього динамічного та інноваційного бізнес-середовища. Ми надаємо освіту 21-го століття, щоб забезпечити успіх наших студентів, роботодавців і громади.

Місія. Ми є інститутом можливостей у Силіконовій долині, навчаючи майбутніх лідерів за допомогою експериментального навчання та розвитку характеру в глобальному діловому співтоваристві та проводячи дослідження, що сприяють теорії бізнесу, практиці та освіті.

Основні цінності

 • Досконалість - Ми керуємося стандартами досконалості у навчанні, дослідженні та обслуговуванні
 • Етика - Ми встановлюємо найвищі стандарти академічної та професійної поведінки для заохочення соціальної відповідальності
 • Підприємництво - Ми сприяємо розвитку культури інновацій та творчості
 • Залучення - ми будуємо культуру, яка цінує різноманітність, відкрите спілкування та співпрацю

Наслідки нашої місії

 • Запровадження можливостей - Ми пропонуємо якісну освіту високої якості, яка надає можливість як студентам, що працюють, так і студентам повного робочого часу, різного віку та різноманітності, трансформувати своє життя.
 • Цілеспрямованість Силіконової Долини - Ми інтегруємо досвід Силіконової Долини у наші програми, дослідження, залучення студентів та відносини з громадами, додаючи цінності для регіону Силіконової долини та за її межами.
 • Досвідчене навчання студентів - Ми навчаємо студентів, використовуючи інноваційні педагогіки та експериментальне навчання, через взаємодію з місцевими та глобальними підприємствами та громадами, професійним розвитком та міжкультурним досвідом.
 • Освіта 21-го століття - ми створюємо технологічне середовище, яке постійно вдосконалюється і розвиває програми, які залучають, впливають і додають цінності як бізнесу, так і суспільству.
 • Лідерство в глобальному бізнес-спільноті - ми надаємо талант, керівництво ідеями та залучення бізнес-спільнот через наші інститути та центри досконалості, які підтримують зростання Силіконової долини на світовому ринку.
 • Дослідження - наш різноманітний факультет орієнтується на дослідження та професійну взаємодію, що впливають на теорію та практику бізнесу та освіти в Силіконовій долині та за її межами.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Готові до просування, розширених обов'язків або чогось нового? Ця гнучка МВА дозволяє вам вибирати і коригувати темп, за яким ви закінчуєте свою освіту. Якщо ви працювали ... [+]

Про

Готові до просування, розширених обов'язків або чогось нового? Ця гнучка МВА дозволяє вам вибирати і коригувати темп, за яким ви закінчуєте свою освіту. Якщо ви працювали протягом п'яти або більше років, MBA для професіоналів для вас.

Вимоги до прийому

Наші вимоги до вступу однакові для обох наших програм МВА:

Чотирирічна ступінь бакалавра (будь-яка спеціальність) акредитованого американського коледжу або університету або еквівалентна ступінь з визнаного закладу за межами Сполучених ШтатівДля стенограм або ступенів, отриманих за межами Сполучених Штатів та Канади: Вища освіта (GAPE) вимагає, щоб ви подали оцінку WES (Basic або ICAP). Напрями доступні на WES (World Education Services).Середній бал 3,0 балів за шкалою 4,0, останні 60 семестрів / 90 кварталів.GMAT або GRE: Результати на 50- му процентилі як у вербальних, так і в кількісних розділах іспиту. За умови затвердження Директором МВА, вимоги GMAT / GRE можуть бути скасовані, якщо заявник має будь-яку з наступних.... [-]
США Санта-Клара
Січень 2020
англійська
Денне навчання
24 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Нове у вашій кар'єрі чи недавньому випускнику? Якщо ви працювали протягом п'яти років або менше, ця програма для вас. Виберіть один з трьох треків, які найкраще відповіда ... [+]

Про

Нове у вашій кар'єрі чи недавньому випускнику? Якщо ви працювали протягом п'яти років або менше, ця програма для вас. Виберіть один з трьох треків, які найкраще відповідають вашому навчальному темпу і графіку. Заняття проводяться на території кампусу SJSU, як правило, у вечірній та суботній сесіях з шести до восьми тижнів.

Вимоги до прийому

Наші вимоги до вступу однакові для обох наших програм МВА:... [-]

США Сан-Хосе
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
12 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 Сан-Хосе, Каліфорнія, США
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Санта-Клара, Каліфорнія, США